web online:

 

 nová cesta pomoci
 všem zvířátkům Mapa a popis cesty ke mně na nové Vlčáry

(aktualizováno viz. datum na konci stránky)

 Věřte tomu, že jste-li odkudkoli z Evropy, nemáte to ke mně daleko

Kraj:     Jihočeský

 

Okres:  Písek

 

Obec:   Brloh 53 u Drhovle

Leží mezi Pískem a Strakonicemi přímo vedle kamionového odpočívadla na hlavní strakonické silnici.
Od Prahy sjedete z dálnice D4 na Exitu 84, po 600 metrech minete modrou čerpací stanici RoBiN OIL a za ní je po dva a půl kilometrech také po pravé straně dlouhé kamionové odpočívadlo. Za dřevěným plotem podél odpočívadla je osada s dřevěnými sruby, tam jsme my a naši psi. Na brance je poštovní schránka s číslem 53. Od Strakonic jsme po levé straně cca 1km za čerpací stanicí EGIDA Brusy. V obci Brloh nás nehledejte, jsme odtamtud zhruba 1km přes kopec a nevede k nám žádná příjezdová cesta typu "zkratka". viz. mapa.

 

Místo:  Bývalá letní restaurace se sruby vedle kamionového odpočívadla na strakonické silnici první třídy č.4. Nejde přehlédnout.


GPS:    49°19'14.258"N, 14°1'40.590"E


Čtěte pozorně !

Buďte ohleduplní a nevozte mi sem psy s nějakou chorobou a žádnými parazity. Argument, že "pes blechy nemá, jenom se drbe", mým psům jaksi nestačí. Běžných parazitů je včetně vnitřních kolem sto šedesáti, proto je lepší mít psa proti nim něčím chráněného. Vy si zderatizujete psa za pár stovek, když mi sem však něco speciálního dovezete, nejenže bude stát deratizace mého psince několik tisíc, ale odhmyzit mého vlka je nadlidský výkon. Jeden jediný pes sem přinesl psí vši a dravčíky a odparazitování celých Vlčár stálo bezmála 40 tisíc!!!. Přípravky, jako je například Frontline, na tyto parazity nefungují.
Z auta si psy do průchodu brankou držte na vodítku, okolo nás se jezdí devadesátkou (občas i víc) a za námi je nepřehledný úsek. Buďte přátelští k ostatním parkujícím, odpočívadlo je veřejné, není naše.


S elektrickými ani ostnatými obojky se ke mně nesmí, tak mi je sem na psech nevozte.

Potřebujete-li poradit s konkrétním problémem vašeho psa, vstupte přímo do mé Psí poradny, nebo mi zavolejte. Pokud mi napíšete, nemusím vám odpovědět tak brzy, jak byste chtěli.

 Jestliže byste chtěli přijet, zavolejte mi v pracovní dny mezi 9. a 10.h. dopoledne, kdy bývám u svého diáře a navrhněte termín vaší návštěvy na nějaký pracovní den.
Na víkend je možno dohodnout pouze kolektivní akce domluvené nejméně kvartál předem, během letní sezóny minimálně půl roku předem. Detailní podmínky sdělím mailem. 

Jsem autorem tří knižních publikací z mé praxe

 První kniha vyšla v roce 2008, druhá v r. 2010, třetí vydali v r. 2011

v r.2009 jsem vydal DVD a doplnil první knihu o praktické ukázky

V těchto knihách najdete mnohé detailní odpovědi vašich otázek ohledně správné komunikace se svými psy.


hledáte něco speciálního pro vašeho miláčka?
najdete to právě zde

nákupem po kliknutí na tuto ikonku

nám přispějete na naše pejsky


Prozdravi.cz

Odtud mám bylinky pro sebe a své psyNa Vlčárech krmíme těmito krmivy


Jelikož jsem se kvůli studiím psychologie a řeči vlků i psů praxí a především práci s těmi nešťastnými psy vzdal většiny výhod  civilizovaných lidí, mají mě mnozí za blázna, na což jsem ovšem hrdý.

 Jen málokdo totiž ví, jaký je to skvělý život, sice v boudě na kolečkách, ale přímo uvnitř smečky psů, koní a s vlkem, kde nejsem bohatý penězi, ale o spoustu příhod a zcela upřímnou radost bez zlých vlastností, jež naši civilizaci čím dál tím více ovládají.

více se o mně dozvíte zde

 

 Napsal jsem

 3 knihy

 a vydal DVD 


 Chcete-li přijet, zavolejte,
 mezi 9. a 10. hodinou
 dopoledne ve všední
 dny, abych si na vás
 mohl udělat čas

 čtěte pozorně !