Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 12:58
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: pon 07. pro. 2009 23:09 
Offline

Registrován: pon 09. bře. 2009 12:43
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha-východ
Daruji štěňátka am. pitbulteriéra, stáří 3 měsíce, jen fenky, nádherní mazlíci, k odběru ihned, jinak budou muset být utraceni. Tel. 776821617

více na: http://zvirata.hyperinzerce.cz/stenata/ ... ka-nabidka

:censored2: Takto formulované vyděračné inzeráty sem nevkládejte! Podle zákona na ochranu zvířat je protiprávní utratit zdravé zvíře. Štěňata lze utratit do 48 hodin po narození!
Pokud sem chcete vkládat inzeráty, pak slušné. Já vám také nevnucuji svoje psy, nebo že je dám utratit!!!
admin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomozte 3měsíčním fenečkám amerického pitbulteriera přezít!
PříspěvekNapsal: úte 08. pro. 2009 20:48 
Offline

Registrován: pon 09. bře. 2009 12:43
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha-východ
Bredík.Lenka píše:
Daruji štěňátka am. pitbulteriéra, stáří 3 měsíce, jen fenky, nádherní mazlíci, k odběru ihned, jinak budou muset být utraceni. Tel. 776821617

více na: http://zvirata.hyperinzerce.cz/stenata/ ... ka-nabidka

:censored2: Takto formulované vyděračné inzeráty sem nevkládejte! Podle zákona na ochranu zvířat je protiprávní utratit zdravé zvíře. Štěňata lze utratit do 48 hodin po narození!
Pokud sem chcete vkládat inzeráty, pak slušné. Já vám také nevnucuji svoje psy, nebo že je dám utratit!!!
admin



Přišlo mi to e-mailem bohužel jsem o tom nevěděla že je to jen vyděračný inzerát :( . Moc se omlouvám že jsem ho sem vložila...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomozte 3měsíčním fenečkám amerického pitbulteriera přezít!
PříspěvekNapsal: úte 08. pro. 2009 20:49 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
To jsou všechny, když je tam napsané "nebo budou utraceni".... a většinou jsou to i HOAXy :wink:

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomozte 3měsíčním fenečkám amerického pitbulteriera přezít!
PříspěvekNapsal: úte 08. pro. 2009 22:05 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Podobné maily rovnou mažu. Buď se mnou budou jednat slušně, nebo vůbec. Nechtěj vědět, co si vyslechnou lidi, když na mě něco podobného zkusí po telefonu. :nunu:

P.S.: na tebe se nezlobím, jsi zde nováček. Píšu to sem jako varování pro ostatní.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomozte 3měsíčním fenečkám amerického pitbulteriera přezít!
PříspěvekNapsal: stř 09. pro. 2009 18:24 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. čer. 2006 11:14
Příspěvky: 109
Bydliště: HE
Jen na doplnení... podobných inzeratu jsem dostala v rozmezi od 3.12.2009 do 7.12.2009 čtyři kusy.... pokud bude mít nekdo zajem, poslu i se svym komentarem.... :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: úte 09. srp. 2011 06:12 
Offline

Registrován: čtv 21. črc. 2011 16:33
Příspěvky: 9
Bydliště: Frýdek-Místek
Ahoj, po přečtení předešlých příspěvků jsem zmatená zda to tu mohu vložit :( Na facebooku se sdílí nabídka 4 štěňat salašnického psa zadarmo. Bohužel to končí tím, že jinak budou utraceni :-( tak nevím....
zkopíruji to a když, tak tento příspěvek vymažte. Prostě mě napadlo, že tu nabídku raději vložím sem než by se těm bobkům malým mělo něco stát :(

--- smazáno ---

Ano, přesně s takovými, jako jsi ty -
Citace:
...by se těm bobkům malým mělo něco stát...
tihle lidé počítají. Myslíš, že je takovéhle citové vydírání v pořádku?
moderátor Zbyněk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: stř 14. pro. 2011 20:29 
Offline

Registrován: pát 05. srp. 2011 15:08
Příspěvky: 113
Bydliště: praha
Ahoj,
dnes jsem zas slyšela o vyhrožování utracením: "Tak si musim postezovat
tak nejak jsem zacla hlidat psi ... a posledni dobou se mi tu schazej psi panicku co bud podcenili sve sili a nebo svou finanacni situaci. Daj mi hlidat psa a pak se me ptaji jestli si ho nechci nechat ... ja ty lidi niky nepochopim
Mam tu krizence kafkazaka fenu 4 let co ji chtej dat pryc potoze ji poridili dedeckovi aby ho hlidala na baraku a deda 75let ji nezvlada. Je pry agresivni..., ale po mem zisteni je to pes ktery byl vychovavan stylem, kdyz se ji, tak ona ji primo od stolu s panickem. A kdyz chce kus vejce tak to da najevo panickovi vrcenim a panicek ji vejce oloupe a da.... (ehm kreteni at dedeckovi poridej alarm) pak krizenec ritchbecka fena obdobny pripad zdrha dedkovi ze zahrady a rdousi slepice sousedum (ze by stacil poradny plot...)
obe rodiny hrozej zastrelenim psa zduraznuji zastrelenim protoze utraceni je pry nehumalni...
tak a ted radte co dal"

Nechcete si je někdo adoptovat a udělat z nich normální šťastný spoluobčany?

_________________
Ten,kdo položí srdce své na oltář přírody,je nadevše povznesen,ale v očích druhého je toulavým psem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: úte 15. kvě. 2012 18:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. lis. 2008 22:38
Příspěvky: 168
Bydliště: Praha 4, Braník
Trochu mimo téma, ale vždycky, opakuji, vždycky existuje i jiná možnost, než to zvíře utratit.

_________________
"Ten, kdo má proč žít snese každé jak."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: úte 15. kvě. 2012 19:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. bře. 2011 23:43
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha 4
Pokud to je opravdu tak horke a chces jim pomoct s umistnenim, tak bych asi zacala s fotkou tady v inzerci. Preji hodne stesti, mno... co jineho :?

_________________
mata/guluu/nice [nis]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě. 2012 05:25 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Pokud je hrozba reálná a není to jen hoax jako v úvodu, pak se o tom nepíše v nějakém zapadlém tématu poradny, ale volá se mi. Zvláště pak, jde-li o kazoše nebo jiné větší pejsky, které útulky odmítají. Vždycky umím najít nějaké solidní řešení.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě. 2012 13:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. bře. 2011 23:43
Příspěvky: 418
Bydliště: Praha 4
Ahaa, tak to nejsou primo tve slova trikstra? :oops: uz mlcim

_________________
mata/guluu/nice [nis]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě. 2012 13:28 
Offline

Registrován: pát 05. srp. 2011 15:08
Příspěvky: 113
Bydliště: praha
guluu píše:
Ahaa, tak to nejsou primo tve slova trikstra?


Nejsou to moje slova a už je to docela dávno, ten člověk už se neozval, ale můžu ještě zapátrat...

_________________
Ten,kdo položí srdce své na oltář přírody,je nadevše povznesen,ale v očích druhého je toulavým psem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ...budou muset být utraceni!
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě. 2012 13:30 
Offline

Registrován: pát 05. srp. 2011 15:08
Příspěvky: 113
Bydliště: praha
Desenský píše:
... ale volá se mi. ...


Budu si to pamatovat :)

_________________
Ten,kdo položí srdce své na oltář přírody,je nadevše povznesen,ale v očích druhého je toulavým psem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dax
PříspěvekNapsal: pát 17. srp. 2012 22:04 
Offline

Registrován: ned 26. čer. 2011 12:59
Příspěvky: 3
Bydliště: Nemšová
Dobrý večer, mám 2ročného zlatého retrívera, obvykle je hravý a priateľský. Už som tu kedysi pred rokom písala, že občas vrčí na syna, keď prišiel do izby za mnou. Odvtedy už pohrýzol štyroch členov rodiny, bolo to vždy ako nejaký skrat...prvý krát syna, nebola som doma a on išiel s priateľkou na poschodie, kde Dax spal, začal vrčať na priateľku , on ju išiel brániť a pokúsal ho do ruky tak, že mu to museli zašiť. Druhý krát môjho manžela, vrátil sa z piva...neviem , či to bolo alkoholom, ale najprv sa tešil ako vždy a potom vyskočil a pohrýzol ho na bruchu. Odvtedy sme ho dávali spávať do pivnice. Tretí krát asi pred týždňom, prišla švagriná so 17 ročnou dcérou, otvorili si bránku a dcéra ho išla pohladkať, pokúsal ju do ruky tak, že musela ísť na pohotovosť na šitie. Poslednýkrát dnes, boli sme na záhrade už potme, ja som mu dávala mäso s tabletkami na odčervenie a moja mama k nemu prišla a chytila mu papuľu, aby tabletku nevyplul a pokúsal ju do dlane, akurát je v nemocnici a šijú jej to. Všetky útoky boli bez varovania, alebo len kratučké zavrčanie a hneď útok. Priznávam, že som ho nezvládla a ani ho nezvládam a nemôžem si ho už nechať, pretože z neho majú všetci strach a ja mám zas strach, čo sa ešte stane. Neviem vôbec čo mám robiť, nechcem ho dať utratiť,lebo ho mám veľmi rada, ale neviem, či sa nájde niekto, kto mu dá ešte šancu...budem mu s vďakou platiť stravu a ďaľšie výdavky a sľubujem, že si už žiadneho psa nikdy nevezmem

přesunuto z "Agrese vůči lidem"..moderátor Gungan


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!