Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je pát 29. bře. 2024 11:06
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 413 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 13:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Gerda píše:
Desenský píše:

Takže mi tady zkuste někdo spamovat, krást tak čas mým psům a uvidíte, co bude následovat...

Už vás někdy napadlo, že k lidem, pro které tu jste (ne oni pro vás), je možné chovat se i slušně? Slušnější verzí tohoto příspěvku jsou rovnou bany, nikoli zacházení s lidma, jejichž problémy vás živí, jako s kusem ... hadru...dejme tomu.


Po napsání tohoto příspěvku to jsi zrovna ty, která tu slušnost budeš tady lidi učit? Už tě někdy napadlo, že Ruda je tu spíš pro psy než pro lidi a řeší problémy psů?

Máš už určitě dost velké zkušenosti na to, abys věděla, že na dálku a po netu je možné napsat obecné zásady, ale ne detaily pro každého jednoho psa a jeho majitele. Proto je opravdu lepší zavolat a přijet na konzultaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 14:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. bře. 2009 20:03
Příspěvky: 704
Bydliště: Brno-Kohoutky
Gerdo, mam pocit,ze tohle jsi celkem dost prepiskla a vubec bych se nedivila,kdyby jsi zrovna ted nemela plny ruce bananu. Ruda je tu pro psy (kteri potrebuji pomoct) a psi pro Rudu (aby mu davali stesti do zivota). Stejnetak jako je Ruda pro lidi, co jsou tu pro Rudu. Krom toho je to Rudova poradna a ma pravo si tu delat co chce, vcetne pravidel, a byt tu tak dlouho, jak uzna za vhodny. Predstav si,ze mas na zahrade bazen a chodi ti do nej cizi lidi a nekteri ti do nej budou hazet kupy hnoje. Co s takovyma lidma udelas?

_________________
http://weaving.rajce.idnes.cz/ fotky opět Free


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 15:08 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 20:53
Příspěvky: 928
Bydliště: SR Jablonica
Gerda naozaj si to prepískla a riadne, informácií o tom, o čom je poradňa, ako sa orientovať, o tom, kde a ako nájsť informácie a pod. je plná poradňa a prd tušíš o tom, koľkí ľudia a ako sú na toto upozornení niekoľkokrát a slušne, len o tom nevieš, pretože to ide cez SZ. Nezhadzuj láskavo aj napríklad moju prácu tu len preto, že máš "svoje" mylné skreslené predstavy a svoju hrdosť neinformovaného bojovníka. Nie raz som aj tebe vysvetľovala situáciu formou SZ a slušne a chcelo to dosť času, ktorý už obetovať odmietam, radšej by som niečo rozumné poradila, ak by čas bol, ale nie je ... Nevidím dôvod, prečo by ho mal obetovať Rudo na večné vysvetľovanie toho, čo je tu jasne vysvetlené. Rešpekt by mal byť na oboch stranách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 18:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. bře. 2009 20:03
Příspěvky: 704
Bydliště: Brno-Kohoutky
jinak stávající verze poradny mi příjde naprosto dostačující, graficky i funkčností. Jediný, co, tak, že by se opravdu v psaní textu mohlo odpočítávat, ale kolikrát sem píšu víc jak 1000 znaků, žejo, takže pro mě (a pro spoustu dalších) by to nebyla žádná změna.

_________________
http://weaving.rajce.idnes.cz/ fotky opět Free


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 19:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 17. pro. 2006 15:19
Příspěvky: 720
Bydliště: Přerov
A to můžeme být rádi, že nám Ruda ze své dobré vůle na naši žádost povolil tuším tenkrát o 500 znaků více.... :wink:
Ale holt někteří budou jen kafrat a kafrat a znevažovat práci druhých.... :Hangman:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 20:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. bře. 2009 20:11
Příspěvky: 889
Bydliště: Praha 4
Naprostý souhlas - a přitom stačí jen víc číst a míň mluvit - a člověku se tak dostane víc informací... :D

_________________
Nejtěžší práce je práce na sobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 22:00 
Offline

Registrován: ned 21. lis. 2010 19:58
Příspěvky: 167
Bydliště: Praha
Když se nad tím zamyslím, tak kdyby tady byly jen stručné otázky a odpovědi, tak je to lepší i pro ty, kteří zde nějakou tu odpověď hledají. Jelikož by se mohli snáze orientovat a nemuseli číst stále stejné věci dookola. Jenže spousta lidí nerozezná, co je důležité napsat a co ne. To tady ale stejně asi nevyřešíme. Limit 1500 v poradně se tedy zdá býti rozumný. Ale co povídání pod čarou?! :-k
Jenom prudím... nevšímejte si mě :D

Každopádně si myslím, že to odpočítávání znaků by bylo fajn. 8-[

Zita píše:
Pokud máš ten stejný word jako my všichni ostatní, tak ten samozřejmě počítá i znaky.


Kde?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 22:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. bře. 2009 23:22
Příspěvky: 2858
Bydliště: Ústí nad Labem-Bratislava
Essi píše:

Už tě někdy napadlo, že Ruda je tu spíš pro psy než pro lidi a řeší problémy psů?

Máš už určitě dost velké zkušenosti na to, abys věděla, že na dálku a po netu je možné napsat obecné zásady, ale ne detaily pro každého jednoho psa a jeho majitele. Proto je opravdu lepší zavolat a přijet na konzultaci.

Komunikácia s luďmi je rovnako doležitá,aby menej znalí poznali a videli kde robia chyby so svojimi psami.Pokial to nepochopia,úsilie Rudy vyjde navnivoč.Pravda je na oboch stranách.Lepšie je raz vidieť,než sto krát čítať.

_________________
Neexistuje nic, co by pes neuměl. To jen člověk ho to neumí naučit.http://dogaboston.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 22:27 
Offline

Registrován: ned 21. lis. 2010 19:58
Příspěvky: 167
Bydliště: Praha
Indiánka píše:
Komunikácia s luďmi je rovnako doležitá,aby menej znalí poznali a videli kde robia chyby so svojimi psami.Pokial to nepochopia,úsilie Rudy vyjde navnivoč.Pravda je na oboch stranách.Lepšie je raz vidieť,než sto krát čítať.


:icon_thumright:
Moje matka třeba odsuzuje Rudu jen kvůli jeho chování k lidem. Takže se tzv. zabejčila a odmítá si přečíst jak knížku, tak rady. Což je škoda, protože její pes by to potřeboval. :|
Mě na tom třeba nezáleží, ale je fakt, že když jsem mu volala, tak jsem byla trochu zaskočená a taky mě napadlo něco ve stylu, že radami "takového člověka" se přece nebudu řídit. Tím nechci říct, že by byl Ruda zlý nebo špatný člověk!! Naštěstí pro mé psy jsem stále tady, protože si uvědomuji, že rady Rudy jsou jedinečné. Neznám nikoho, kdo by psy znal líp než Ruda.
Btw. jeho radu, co mi dal po telefonu, jsem pochopila asi po třech měsících - tedy až jsem tady začala pročítat poradnu - konečně mi to do sebe zacvaklo. Předtím jsem na tu radu prostě nebyla připravená. Umím si představit, že spousta lidí nevytrvá a prostě Rudu odsoudí.

Ale můj názor je, že je třeba brát člověka takového jaký je. Ruda sice není dokonalý v komunikaci s lidmi, ale o to je dokonalejší co se týče komunikace se psy. My můžeme být rádi, že se neuzavřel se svou smečkou před světem a chce se s námi o své zkušenosti podělit :icon_thumright:.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 22:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. bře. 2009 20:03
Příspěvky: 704
Bydliště: Brno-Kohoutky
To já pokud chci někomu doporučit Rudu, tak dopředu dávám upozornění, že se nesmí odradit když na ně třeba bude hnusnej a příliš upřímnej a mají se ptát, ptát a ptát, protože jeho odpovědi, pokud je správně pochopí, stojí opravdu za to :-) ale to už je :mimo tému: takže tady končím v příspěvcích.

_________________
http://weaving.rajce.idnes.cz/ fotky opět Free


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 30. lis. 2010 23:28 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Víte co, když nad tím tak přemýšlím a přemýšlím nad jednotlivými názory obou stran, napadlo mne, že bych Rudu přirovnala k doktoru Hausovi. S lidma nejedná zrovna v rukaničkách a podle míry ,,průserů" které páchají na svém psovi si to taky odnesou. Ale je to výbornej kynolog a opravdu psí psycholog a HLAVNĚ jeho rady fungují. Zrovna jako u Hause. Na lidi je hrubián (a nutno podotknout, že daleko větší než je Ruda. Ruda lidi neuráží.), ale je výbornej lékař vyhledávanej i lidmi z ciziny, když jde o něco vážného. Viz. minulý díl. Já vím, že je to jen seriálová postava, ale co na tom? Prostě berte, že je Ruda takovej psí Dr. Hause a je to. Kolikrát mi Ruda něco řekl, že jsem zalapala po dechu a chtěla vykřiknout:,, To není pravda." Ale, pak jsem se zarazila, páč mi došlo jak to Ruda myslel a neřekla nic, páč mi došlo, že má pravdu. Skutečně chce to svoje ego tak nějak vypnout, přejít to jakým způsobem to řekl, to neřešit a spíše přemýšlet PROČ právě tohle řekl a co je na tom pravdy.

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: stř 01. pro. 2010 06:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. čer. 2006 20:58
Příspěvky: 90
dzedzy
a nevšimla sis že haus má lidi jak pokusný králíky.
Dost zajímavé přirovnání :rolleyes:
A co takhle superman.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: stř 01. pro. 2010 08:45 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Všechno je to o prioritách. Mě zajímají lidé do té úrovně, kdy tím pomohu psům. Když však někdo přes své ego nepobere informace, kterými si testuji výši jeho úrovně vnímání psa, je pro mne mnohem výhodnější, když zůstane u svého ega, než když mne okrádá o čas a dělá si stejně všechno po svém. Pokud už někomu svůj drahocený čas věnuji, vnímám zpětnou vazbu, zda je ten čas dobře využit. Zdržovat se někým, kdo nakonec stejně dá svému psu na krk třeba ostnáč nebo dokonce elektriku, takovými se nehodlám vůbec zabývat.
Už hezkých pár let si totiž vybírám, komu poradím hodně, komu málo a komu jen řeknu, ať si tady víc čte. Ten výběr si však regulují ti lidé sami. Pokud se mne někdo zeptá na totálně začátečnickou otázku, nemohu ho učit na úrovních vysokých levlů a přeskakovat tak lekce nutné k postupu i když vím, že by to ten jeho pes potřeboval. Ono je totiž mnohem lepší pro psa, když se do změny přístupu k němu ti lidé vůbec nepustí, než když to udělají totálně špatně. Sahat jinému do jeho psychiky je dvousečná zbraň, o tom nemají tito laici vůbec ponětí a někdo to regulovat musí. Proto si mnoho lidí myslí, že jsem jim vůbec neporadil. Přeci nebudu někoho učit ovládat psychiku psa, když dotyčný neumí ovládat ani tu svou. Jeden příklad za všechny: co mám dělat s člověkem, který je tu zaregistrován od března 2008 a na netu se dočtu, že má na 9timěsíčním psovi protištěkací obojek a shání elektriku, mám ho za to pochválit? ... Tohle za ta léta praxe umím už předvídat dopředu. Dokonce to tuším, už když se tu zaregistruje a dost se rozepíše, nebo když mi zavolá a "nějak" se ptá.
Mnozí lidé si tady nechtějí číst, oni chtějí všechno teď hned a nejlépe naservírovat vše až domů jako nějakou picu. Já však dávám informace jen těm, kdo je skutečně využijí a jde jim o to, vylepšit si vztahy se psem. Nedávám je takovým, kteří ty informace použijí jen jako nějaký pokus, kdy zkouší i silové alternativy od lidí, kteří to dělají opačně a ve finále si myslí, že to dělají dobře.
Tolik k mému postoji vůči lidem.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 16. led. 2011 13:51 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Měla bych dotaz jak dlouho trvá schválení příspěvku? :oops: před dvouma dny jsme psala příspěvek do sekce strach a fobie a napsalo mi to, že příspěvek musí být schválen administrátorem nebo moderátorem. Zaím se stále můj příspěvek neobjevil a ani v mailu nic nemám. :oops:

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 16. led. 2011 15:08 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
Jak dlouho to trvá? Dokud si to admin nebo moderátor nepřečte... Je víkend, freečko... a opět, když chceš něco hned, zavolej si.

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: stř 19. led. 2011 03:06 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Eva Štemberová píše:
Jak dlouho to trvá? Dokud si to admin nebo moderátor nepřečte... Je víkend, freečko... a opět, když chceš něco hned, zavolej si.


Aha. No jo, nevěděla jsem, že je freečko. Nějak to v poslední době nesleduju. A zas tak vážný to není abych si nepočkala, zajímají mě názory i ostatních na tohle téma nejen Rudy, ale jeho samozřejmě nejvíc. Jen jsem se divila, že by tu dva dny nebyl nikdo z moderátorů.

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 21. bře. 2011 18:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 10:23
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha - Kobylisy
Tak teď nevím jestli se něco změnilo nebo já jsem pako a zmáčkla jsem něco blbě - chtěla jsem přispět ke strachu z překážek, sem. Pokud jsem omylem spáchala nové téma, prosím přiřadit kam patří. Napsalo to že čeká na schválení, to myslím dělalo jen u nových témat, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 21. bře. 2011 20:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. bře. 2007 09:09
Příspěvky: 2169
Bydliště: Modletice
U strachů se schvalují i jednotlivé příspěvky.

_________________
Zuzka
http://www.clovekpritelpsa.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 21. bře. 2011 20:55 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Strach, fobie a zvýšení sebevědomí psů
Doslova mé osobní hobby. Jestliže se váš pes něčeho bojí, nebo není schopen nějakou situaci ustát a nenašli jste odpověď na svou otázku na stránce http://www.psycholog-psu.com/bojky.html nebo v mých knihách, kde je řešení strachu popsáno velice detailně, navštivte tuto část psí poradny. Pakliže zde, ani v mých knihách nenajdete odpověď, pak mi zavolejte v uvedenou dobu.
--- Více čtěte, méně pište: Všechny příspěvky napsané do této části poradny podléhají schvalování moderátory ---

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 21. bře. 2011 21:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 10:23
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha - Kobylisy
a jo, jsem slepejš, díky :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: úte 22. bře. 2011 09:00 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
V poslední době se poradna stala nepřehlednou pro nově příchozí a pořád dokola se sem píší neustále stejné otázky, na které jsou tu vyčerpávající odpovědi. Nakonec to téměř vždy končí diskusním pokecem mimo téma, proto jsem znemožnil v metodické části volné dopisování. Většina metodické části poradny podléhá schvalování jednotlivých příspěvků moderátory. Usnadní to tak mně i moderátorům dosti nelehkou práci s editací jednotlivých příspěvků a přesouváním pokecu tam, kam patří.

Všechny sekce metodické části poradny, kde se schvalují jednotlivé příspěvky:

Strach, fobie a zvýšení sebevědomí psů

Agresivní chování, nebo napadání cizích psů

Přivolání - alfa a omega fungování psa

Tahání na vodítku

Nežádoucí lovení čehokoli

Soužití dvou a více psů v jedné smečce

Nesamostatnost, přílišné štěkání, vytí a útěkářství

Nesamostatnost - ničení a destruktivní chování

Nečistotnost, žraní nesprávného


Jednotlivé poradny jsou označeny textem:
--- Více čtěte, méně pište: Všechny příspěvky napsané do této části poradny podléhají schvalování moderátory ---

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře. 2011 22:04 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Další aktualizace. Viz.předchozí příspěvek.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 04. dub. 2011 14:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. bře. 2007 09:09
Příspěvky: 2169
Bydliště: Modletice
Tak nevím, co si o tom myslet. Odpovídala jsem na dotaz ohledně jízdy psa na eskalátoru, bohužel si nepamatuju, v jaké byl původně rubrice. Tazatelka o pár příspěvků dál psala, že opravdu neví, jak na to, tak jsem jí zkusila navrhnout, aby se domluvila třeba na společném venčení s pražákama, ti to u svých psů mají zvládnuté a mohli by to ukázat v reálu. Mezitím se téma přesunulo do strachové rubriky a tento můj příspěvek nebyl schválen z důvodu off topic. Mě to off topic nepřišlo, no ale budiž. Následně přibyly příspěspěvky od jiných s toutéž odpovědí, stále ještě ve strachové rubrice, takže někdo schválil naprosto totéž, co mě ne. Což je na jednu stranu fajn, nebazíruju na tom, že musím odpovídat zrovna já, ale důležité je, že se tazatelka dověděla, co jsem považovala za přínostné. Na druhou stranu mi to přijde jako přinejmenších chaotické. Zejména taky proto, že se následně téma opět přesunulo, a to do spolujízd a cestování, takže už zase žádné schvalování není potřeba. :-k

_________________
Zuzka
http://www.clovekpritelpsa.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 04. dub. 2011 14:44 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 20:53
Příspěvky: 928
Bydliště: SR Jablonica
Zuzka M tu je rozdiel v tom, či niekto napíše len o tom, ako sa mu podarilo niečo podobné riešiť so svojim psom, čo je pokec, teda v metodickej časti OT a v tom, či sa príspevok týka priamo položenej otázky. Organizácia spoločných venčení patrí tiež inam a toho, kto hľadá info k danej téme, jednoducho zaujímať nebude a bude sa sťažovať, čím sa musí prehrabávať. Pokiaľ je takýchto OT v príspevku viac, nie je schválený. Nie je v tom nič osobné. O tomto všetkom sa, síce možno stručnejšie, ale píše v Registračných podmienkach, aj vo dvoch príspevkoch tesne pred týmto tvojim.

_________________
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 04. dub. 2011 15:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. bře. 2007 09:09
Příspěvky: 2169
Bydliště: Modletice
Nepochopila jsi mě. Registrační podmínky znám, sleduji i jejich změny, a rozhodně je nehodlám porušovat. Jedná se o to, že moderátoři dva příspěvky se stejným obsahem jednou schválí a podruhé ne. (Pokud byl můj příspěvek mimo, pak jsou mimo i ty ostatní a také neměly být schválené.) Nepsala jsem o tom, jak jsem problém řešila se svým psem (neměla jsem problém, vzala jsem štěně a prostě šla, štěně šlo se mnou, neřešilo nic), navrhovala jsem schůzku v terénu, tak, jako několik lidí vzápětí za mnou. Pokud byl můj příspěvek až další v pořadí a tudíž zbytečný (nedá se dohledat vzhledem k prodlevě, která uplyne od napsání do schválení), pak mi moderátor neměl psát, že je příspěvek off topic, ale že je duplicitní. Sorry, mám ráda pořádek.

_________________
Zuzka
http://www.clovekpritelpsa.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 04. dub. 2011 15:50 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 20:53
Příspěvky: 928
Bydliště: SR Jablonica
Kým moderátor pracuje s jedným príspevkom, pribudnú ďalšie a opakovať tú istú informáciu niekoľkonásobne naozaj nemá zmysel. K nedorozumeniu naozaj prísť môže, najmä ak pracujú na základe toho, čo momentálne vidia, dvaja moderátori. Určite sa ale v téme, ktorá je momentálne aktívna, pracuje aj neskôr a moderátor ponechá to, v čom vidí zmysel a odstráni to, v čom zmysel nevidí. O to skôr, ak je to napríklad o sebaistote a "neriešení", ako to bolo napríklad tu a táto informácia je tu už nespočetne krát a ako sa píše, lepšie raz vidieť, ako 100 x čítať. Podľa teba to môže byť dobre mienená rada, ktorú zatiaľ nikto tesne pred tebou nenapísal, alebo o tom len nevieš, pre moderátora už to môže byť OT.

_________________
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: stř 01. čer. 2011 15:02 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Měla bych dotaz, psala jsem dnes do poradny, ale příspěvek se neobjevil, ani mi nepřišla zpráva o zamítnutí. Mám to chápat jako že mé dotazy nebudou z nějakého důvodu vítány? Prosím napište mi , ať zbytečně neztrácím čas. Myslím, že to co jsem psala nebylo nikde probírána a neviděla jsem v dotazu nic co by neodpovídalo registračním podmínkám. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: stř 01. čer. 2011 15:07 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
Do jaké části jsi psala? Nově je kvůli opakovanému psaní příspěvků - dotazů na stejné téma, v určitých částech poradny, zavedeno schvalování všech příspěvků a nových témat. A to dělá moderátor, tzn až se nějaký na poradně objeví a zjistí to, pak udělá potřebné opatření - schválí, příspěvek se objeví na poradně, nebo ne - přijde ti oznámení proč bylo zamítnuto. Pokud je to něco, na co potřebuješ odpověd "hned", zavolej Rudovi.

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: stř 01. čer. 2011 16:45 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Bylo to v části Trávící a močopudný ...., učurávání. Není to tak vážné , abych obtěžovala pana Desenského, spíš mě zajímalo jestli se s tím někdy někdo taky nesetkal .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: stř 01. čer. 2011 19:26 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 20:53
Příspěvky: 928
Bydliště: SR Jablonica
Ježek máš to schválené, ale dobudúcna ťa požiadam o trochu trpezlivosti, moderátori totiž musia aj iné, ako sedieť nad poradňou, toto môžu robiť vo svojom voľnom čase. Stáva sa, že niekto čaká na schválenie 2-3 dni a ty máš po 5 a pol hodine takéto podozrenia?

_________________
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: čtv 02. čer. 2011 06:35 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Ok dík , netušila jsem , že je to na tak dlouho. Předpokládala jsem , že moderátor je u počítače, pokud jste najeli na systém schvalování příspěvků (vedlejšák, mateřská, nezaměstnaný nebo co jíá vím..)Tak ještě jednou dík a nic ve zlém......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: čtv 02. čer. 2011 09:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
lidi za práci na poradně nejsou placení- tím myslím moderátoři

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pon 06. čer. 2011 06:41 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Více čtěte, méně pište, ...
V registračním mailu se mimo jiné totiž píše: "...Buďte prosím trpěliví, aktivace veškerých jednotlivých účtů se provádí manuálně a nesedíme u toho 24 hodin denně."
Tuhle větu berte prosím vážně! Platí to nejen pro schvalování registrací, ale i pro schvalování témat, příspěvků, moderování a veškerý servis okolo této psí poradny.


Na závěr ještě připomenu bod 7. registračních podmínek:
... Opakované zvýrazňování, nebo jakákoli forma vynucování si odpovědí bude považována za agresi a tomuto uživateli bude znemožněn další přístup na psí poradnu...

Ještě jednou mi tady někdo napíše něco v podobném stylu jako tohle...

Citace:
Mám to chápat jako že mé dotazy nebudou z nějakého důvodu vítány
... a bez varování tohoto uživatele zabanuju já osobně hned, jak na takový text přijdu. Také zde nesedím celé dny!

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer. 2011 16:41 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Ach jo, je mi líto že to tak berete. Psala jsem tady pár dotazů, ale bohužel jsem se nikdy nedočkala žádné reakce. Co si čtu příspěvky tak jsou většinou pořád dokola od stejných lidí, kteří tyto stránky berou jako svou osobní diskuzi nebo prezenteci. Dostala jsem na tuto poradnu doporučení, ale teď se mi zdá , že už to není co bývalo...škoda.V ČR chybí seriozní webové stránky na téma psi a tyhle byly fakt dobré.Tak jak už jsem jednou psala nic ve zlém a klidně mě zabanujte. Tady se stejně kromě dost dobrých fotek mopsů a vlčice nic nového nedovím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer. 2011 17:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 10:23
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha - Kobylisy
asi proto, že skoro všechno už je tady napsané nejmíň třikrát... co nového chceš ještě číst?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: čtv 09. čer. 2011 18:10 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
ježek píše:
Ach jo, je mi líto že to tak berete. Psala jsem tady pár dotazů, ale bohužel jsem se nikdy nedočkala žádné reakce. Co si čtu příspěvky tak jsou většinou pořád dokola od stejných lidí, kteří tyto stránky berou jako svou osobní diskuzi nebo prezenteci. Dostala jsem na tuto poradnu doporučení, ale teď se mi zdá , že už to není co bývalo...škoda.V ČR chybí seriozní webové stránky na téma psi a tyhle byly fakt dobré.Tak jak už jsem jednou psala nic ve zlém a klidně mě zabanujte. Tady se stejně kromě dost dobrých fotek mopsů a vlčice nic nového nedovím.

A právě proto se zavedlo schvalování příspěvků. Čti si poradny od nejstarších příspěvků a témat. Nebo zavolej. Sama píšeš, že je to tu už nepřehledné. Je. Bohužel. Pokud tě napadá jiný způsob, jak to změnit, sem s ním.

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pát 10. čer. 2011 11:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 10. lis. 2010 17:44
Příspěvky: 130
Bydliště: Kostelec nad Černými lesy
Něco mě napadlo. Kdyby byla vytvořeva klíčová slova nebo slovní spojení, které by byly jako odkazy v textu a odkázaly tě na správnou část poradny, dané téma. Pokud je to složité, nerealizovatelné nebo blbost, tak se omlouvám :-)

_________________
Ali a smečka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pát 10. čer. 2011 18:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. pro. 2010 17:12
Příspěvky: 534
Bydliště: Praha 8
Je tu přece možnost pokročilého hledání, zadáš co hledáš a zobrazí ti to témata a příspěvky, kde to bylo použito. Chytrá věcička :D

_________________
Jana, Šiva a Goro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pát 10. čer. 2011 19:07 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
Jani píše:
Je tu přece možnost pokročilého hledání, zadáš co hledáš a zobrazí ti to témata a příspěvky, kde to bylo použito. Chytrá věcička :D

Taky myslím, a zároveň je poradna rozdělená do tématických sekcí a dokonce "nově" i podsekcí. S popiskem.

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: pát 10. čer. 2011 21:42 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
ježek píše:
... Tady se stejně kromě dost dobrých fotek mopsů a vlčice nic nového nedovím.
To máš jistě pravdu. Všechno podstatné už tady padlo a nové poznatky si nechávám pro lidi, kteří sem jezdí osobně. Víš, jsem praktik, raději si povídám se psy a jejich pány osobně než anonymně po netu. Už tak trávím na netu víc času, než je pro mne a mé psy přijatelné. Kromě toho sám pracuji na svém sebevzdělávání, což znamená občas taky někam vypadnout a ne sedět doma u počítače a chtít vše na stříbrném tácku.
Také se mi konečně podařilo zařídit slušně rychlé připojení k netu, které mi dovoluje i videokonference. V reálném překladu to znamená možnost videoporadny, o které se tady už před lety hovořilo. Teď už jen musím přijít na způsob, jak to zrealizovat, pokud o to bude zájem. Navíc to musí mít nějakou úroveň. A to také stojí peníze a hlavně čas, který mi potom chybí k tomu, abych si tu mohl s tebou dopisovat v podstatě o ničem.
Jestli chceš reálné informace kolem psů, přijeď na fríčko. Tady je můžeš dostat i do detailů.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: sob 11. čer. 2011 10:57 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Dobrý den,
věc je poměrně jednoduchá, stránky si zpoplatněte. Pak se vyhnete blábolům a nesmyslům... jako že dneska prší a pes má mokrý kožich, co mám dělat? Je to samozřejmě nadsázka...Nemyslím, nějaký velký obnos, ale víte lidi jak mají něco zaplati , víc si to promýšlejí a neplácají blbiny. Nejsem technik a nevím jak by to šlo, ale pátrání v poradně by bylo zadarmo a dotazy za nějakou čásku, kterou by jste mohl využít pro své psy. Je spousta webů, kde je přístup zaplacen,už jen ta administrativa kolem platby lidi vede k větší uvážlivosti a raději si chvilku pohledají v poradně. Já jsem psala dotazy, které jsem nikde nenašla , a osobně bych si byla ochotná něco zaplatit, vím že by to šlo na dobrou věc. No je to jen takový nápad, asi by to znamenalo dobré poradce, kteří by vás zastoupili, protože na druhou stranu když něco zaplatíte čekáte kvalitní a fundovanou odpověď a ne že se dozvíte že jste blboun, který o psech nemá ani ponětí. Dívala jsem se na počet přístupů na vaše stránky a možná by to stálo za úvahu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: sob 11. čer. 2011 15:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
To vůbec nepovažuju za dobrý nápad a nemyslím si, že s tímhle tady uspěješ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: sob 11. čer. 2011 16:31 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Já nechci uspět, byl to jen takový nápad...nemám patent na rozum, ale chodím na stránky, které mě hodně zajímají a platím tam poplatek za registraci na určité období a nemám s tím problém. Vím , že ti lidé s tím mají práci , stojí je to čas a proto to chápu. Nakonec Essi ty telofonáty panu Desenskému lidi taky něco stojí, chtějí radu zavolají a zaplatí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: sob 11. čer. 2011 18:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led. 2010 14:32
Příspěvky: 621
Bydliště: Praha 10, Vršovice - Břeclav (občas)
nějakou dobu tu už působíš, tak věřím, že jsi si všimla dost podstatných rozdílů této poradny oproti jiným webovým "projektům" podobného nebo stejného ražení. Z mého pohledu bych si dovolil tvrdit, že jde v první řadě o něco jako "duši" této poradny a její úroveň ve smyslu kvality příspěvků v moderovaných tématech a kvality a způsobu komunikace ve "volných" částech poradny.
Taky jsi jistě pochopila filozofii majitele poradny a to, že jeho pomoc zde a nebo osobní, není poskytována za účelem výdělku.
Také sem chodí lidé starší , studenti a školáci a také dost lidí, kteří žijí v různých koutech Evropy. Poradna je otevřena pro každého dobrého a slušného člověka, který potřebuje poradit a má snahu se sám vzdělávat a pochopit způsoby práce se psi tak jak to učí pan Desenský.
Nevím jestli znáš některé poradce zde na poradně osobně, nebo jestli jsi přišla do osobního kontaktu s jejich prací. Znám je všechny osobně a vím, že jsou velmi fundovaní a naprosto srozumění s filozofií, že informace zde na poradně, ale i v mimo ni, by měli být volně dostupné a zcela zdarma, pro lidi kteří mají snahu změnit svůj přistup a být dobří majitelé psa. Pokud se za něco platí, tak pouze za náklady spojené s pronájmem prostor nebo dopravou a podobně. Nikdy se nejedná o cíleně výdělečnou činnost.
Pokud ti informace, které zde najdeš nevyhovují, pak je jen na tobě, jestli zadáš tuhle adresu poradny a nebo jinou, třeba placenou a kvalitnější.

_________________
V myšlení neusilujte o informaci, ale o přeměnu.
Dokud si budete myslet, že cesta hmotného štěstí je pokrokem, nebudete usilovat o to, aby jste změnili sami sebe.

(Bhagavadgíta)

http://jardagungan.rajce.idnes.cz/

Jarda - Gungiskunk a Skůbydunk (Maggie a Bublina)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 12. čer. 2011 12:11 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Vše co jste napsal chápu a filozofii poradny rozumím, ale já jsem nepsala že zpoplatnění má být za pátrání v poradně a vzdělávání lidí v oblasti výchovy psů, ale pouze za Dotazy, jak jste tady psali zápasíte s tím , že lidé nečtou poradnu, ale neustále se ptají na stejné věci. Ono je to pohodlnější, než se rovnou zeptat.Nespochybňuji bohulibou činnost skupiny kolem p. D., ale i on přece musí z něčeho žít. Sama jsem na uvedený účet posíla už nějakou tu korunu,mám ráda psy , jsou mými přáteli celý život a vše co ji prospívá se snažím podporovat. Nedělejte proto ze mě sociální zrůdu co nemá ráda chudé důchodce( naopak , mám staré lidi hodně ráda), chtěla jsem jen upozornit na tuto možnost. Ono by to moc nevydělalo,lidi by víc četli a míň se ptali a o to jde, nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 12. čer. 2011 12:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. bře. 2009 20:11
Příspěvky: 889
Bydliště: Praha 4
ježek píše:
Vše co jste napsal chápu a filozofii poradny rozumím, ale já jsem nepsala že zpoplatnění má být za pátrání v poradně a vzdělávání lidí v oblasti výchovy psů, ale pouze za Dotazy, jak jste tady psali zápasíte s tím , že lidé nečtou poradnu, ale neustále se ptají na stejné věci. Ono je to pohodlnější, než se rovnou zeptat.Nespochybňuji bohulibou činnost skupiny kolem p. D., ale i on přece musí z něčeho žít. Sama jsem na uvedený účet posíla už nějakou tu korunu,mám ráda psy , jsou mými přáteli celý život a vše co ji prospívá se snažím podporovat. Nedělejte proto ze mě sociální zrůdu co nemá ráda chudé důchodce( naopak , mám staré lidi hodně ráda), chtěla jsem jen upozornit na tuto možnost. Ono by to moc nevydělalo,lidi by víc četli a míň se ptali a o to jde, nebo ne?


Nevšimla jsem si v jediné odpovědi na Vaše příspěvky, že by z Vás někdo dělal sociální zrůdu...
Máte rozhodně pravdu v tom, že se lidé ptají, aniž by četli, ale už to, že se ptají je jejich plusem (větším by bylo, kdyby nejprve četli), ale stále je to o jejich zájmu domluvit se s psím přítelem. Zpoplatnění dotazů by vedlo nejspíš k nepokládání, což by v konečném důsledku bylo špatné pro psy. I odpověď "více čtěte", nebo "zavolejte mi," je lepší, než utržit pár kaček za zpoplatněný dotaz, na který by byla stejná odpověď, ale naštvaný majitel by už dál nešel. Navíc ...ne na každý dotaz lze odpovědět bez znalosti psa, majitele a jejich společné komunikace...

_________________
Nejtěžší práce je práce na sobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 12. čer. 2011 13:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led. 2010 14:32
Příspěvky: 621
Bydliště: Praha 10, Vršovice - Břeclav (občas)
Věřím, že jsme se pochopili. Proto, aby tu uživatelé četli kvalitní informace, jsou tu na poradně v první řadě lidé, jako oprávnění poradci a následně moderátoři, kteží dohlíží na to aby se příspěvky neopakovali, byli v příslušných sekcích a aby zde byla dodržena také kvalita vzájemné komunikace.
To znamená, že pokud někdo nechce číst a procházet si zde informace, které by mu pomohli objasnit nebo vyřešit jeho problém, bude poradcem, nebo moderátorem upozorněn na existenci příslušné informace, případě je mu SZ dán stručný popis jak situaci řešit nebo co jeho problém způsobuje. Vše v rámci služeb které jsou zde zdarma.
Jak jsem ti vysvětloval v předchozím příspěvku, jakékoli zpoplatnění, by vedlo jen k neefektivnímu tvoření nákladů na provoz webu a efekt by byl dle mého názoru nula. Kdo má zájem, čas si udělá, kdo nemá, zaslouží si informace, které dostane "rychlovkou". Je jen na něm, jestli je vyhodnotí jako užitečné, nebo přehodnotí svůj postoj a priority, vrátí se a svůj čas věnuje informacím, které mají váhu a dávají smysl.
Shrnuto a podtrženo, jak psala Esii, tvůj nápad je jistě zajímavý,ale ne na tuhle poradnu .. :-) :sunny:

_________________
V myšlení neusilujte o informaci, ale o přeměnu.
Dokud si budete myslet, že cesta hmotného štěstí je pokrokem, nebudete usilovat o to, aby jste změnili sami sebe.

(Bhagavadgíta)

http://jardagungan.rajce.idnes.cz/

Jarda - Gungiskunk a Skůbydunk (Maggie a Bublina)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 12. čer. 2011 13:37 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Rozumím, jen kdyby jste o tom někdy uvažovali můžete dát na stráky anketu: např : Jste ochotni platit malý poplatek za dotaz? S dovětkem, že výtěžek bude využit na záchranu ohrožených psů. Tak to je vše ,přeji hodně zdaru a zachráněných psů, a nebo spíš aby vaše Poradna přispěla k tmu , aby žádné nebylo potřeba zachraňovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 12. čer. 2011 14:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. lis. 2008 11:45
Příspěvky: 2873
Bydliště: Řiťka
ježek píše:
věc je poměrně jednoduchá, stránky si zpoplatněte. Pak se vyhnete blábolům a nesmyslům... jako že dneska prší a pes má mokrý kožich, co mám dělat? (...) kdyby jste o tom někdy uvažovali můžete dát na stráky anketu: např : Jste ochotni platit malý poplatek za dotaz?

A co je dotaz? (Je tohle, co teď píšu, dotaz?) Pozná se podle otazníku?
A co když chci poradit, přispět zkušeností? Zeptám se, jak je pejsek starý, jak dlouho to už dělá, co je za plemeno.
Mne by teda placení obtěžovalo dost. Ne kvůli částce za otázku, ale kvůli všem zbytečnostem okolo (převody peněz, kredity, zadávání PINu a pod.). Ikdyž kdybych platila pětku za každej svůj žblept, tak už je RD. za vodou :mrgreen:
Nevím, co máš proti "pokecu", kde se řeší byť blbosti - nějaký ten pokec je snad na všech forech (?) a mezi podobně smýšlejícími lidmi (kteří se notabene povětšinou i znají) vzniká prostě samovolně.
Já osobně jsem moc ráda, že jsem se tu mohla na pár věcí zeptat, odpovědi mi dost ujasnily. Zároveň asi tak 150 dotazů jsem vůbec nemusela položit, pač mi stačilo pročíst ty stávající, zorientovat se v tom co kdo jak radí atd.

_________________
I pád na hubu je pohyb kupředu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová verze poradny
PříspěvekNapsal: ned 12. čer. 2011 16:54 
Offline

Registrován: úte 12. říj. 2010 08:38
Příspěvky: 76
Bydliště: evropa
Zito : sekce dotazy , přístup za poplatek a s odkazem , že téměř vše již bylo v poradně zoodpovězeno, a zdarma je možno vyhledat. Já nemám nic proti pokecu a diskuzím, jen když už se tu řešilo že moderátoři musí schvalovat příspěvky kvůli opakovaným dotazům a zatěžuje to lidi i zaplňuje stránky , tak to byl jen takový nápad. Z diskuze vyplynulo, že to tady není vhodné . Jsou to stránky p. D. a jedině on o nich rozhoduje. V takové sekci by pak poradci i p.D mohli odpovídat . Problém by byl v zařazení odpovědí do jednotlivých témat, to by asi byla práce moderátorů. Já opravdu nejsem znalec obsluhy webových stránek, možná je to příliš obtížné a technicky nemožné, v každém případě je to bezpředmětné. Jen poznámku na okraj, lidi dosahují úspěchu tím, že se na problém nedívají ze stránky co nejde, ale jak by to šlo. Tak přeji všem jen úspěch :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 413 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!