Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 14:35
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2033 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Další
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: granulky, konzervy - jaké jsou nej....
PříspěvekNapsal: ned 16. zář. 2007 19:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. zář. 2007 19:22
Příspěvky: 9
Bydliště: praha
Nedávno jsem náhodou narazila na stránku krmiva pro psi FirstMate. Podle toho, co jsem se o něm dočetla, vypadá dost kvalitně a hlavně by mělo být opravdu přírodní. Náš pes sice prospívá dobře, ale přesto chci pro něj to nejlepší krmení. Nemáte někdo zkušenosti s tímto krmivem? Chtěla bych mít jistotu, že je opravdu super :wink: Nebo jaké jiné granulky jsou podle vás nej? Díky za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 06:36 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Krmivo First-Mate považuji za kvalitní. Do doby, než jsme našli pro naše krupáky ideálnější, krmil jsem několik let právě First-Mate.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: granulky - jaké jsou nej....
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 08:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. bře. 2007 13:47
Příspěvky: 124
Bydliště: Žiar nad Hronom, SR
piera píše:
Nedávno jsem náhodou narazila na stránku krmiva pro psi FirstMate. Podle toho, co jsem se o něm dočetla, vypadá dost kvalitně a hlavně by mělo být opravdu přírodní. Náš pes sice prospívá dobře, ale přesto chci pro něj to nejlepší krmení. Nemáte někdo zkušenosti s tímto krmivem? Chtěla bych mít jistotu, že je opravdu super :wink: Nebo jaké jiné granulky jsou podle vás nej? Díky za odpovědi


Kŕmim FM naturally holistic a zatiaľ som spokojná. Viem, že je tu viac ľudí, ktorí týmto krmivom kŕmia.

_________________
Sáša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 10:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
First Mate krmila naše trenérka agility, doporučovala mi ho pro Marii, že je velmi dobře stravitelné a v té době jsem měla Mařenu čerstvě a měla potíže s trávením. Mají i holistickou antialergickou řadu a počítala bych je mezi ty lepší. hodně dlouho jsem krmila Lamb and Rice nejprve od Acany, potom přes všechny možné značky po Royal Canin atd, jenže teď jsem objevila normální Adult Granule s lososem od Puriny, Mařena to žere jak zjednaná, nenechá se pobízet a vůbec mám pocit, že jí to chutná. Asi teď u toho zůstanu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18. zář. 2007 08:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 08. dub. 2007 18:16
Příspěvky: 55
Bydliště: Osnice
Ja pouzivam jen Purinu Pro Plan. jinak sem ted davala hills na cistení zubů a pejsek byl spokojen i s tim. takze hills budu davat jednou mesicne 2kg, zatim se mi zda se mu to pomohlo, ale bohuzel ne na tesaky, hlt kouse zadnima zubama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. zář. 2007 16:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 12. zář. 2007 19:22
Příspěvky: 9
Bydliště: praha
Rudolf Desenský :
Krmivo First-Mate považuji za kvalitní. Do doby, než jsme našli pro naše krupáky ideálnější, krmil jsem několik let právě First-Mate.

My krmíme značkou Winner Plus, problémy nemáme, ale přijde mi, že našemu setříkovi uplně nejede...myslíš tedy, že můžu s klidným svědomím přejít na FirstMate? Které krmivo je podle tebe nejkvalitnější? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. zář. 2007 21:48 
Offline

Registrován: čtv 19. říj. 2006 11:46
Příspěvky: 429
Bydliště: Praha
piera.........Taky krmíme Winnerem, ale Performance - zátěžovkou. Můžu ti doporučit vyzkoušet právě Performance - oproti základovce mi to přišel dost rozdíl , mým psům dokonce na základovka ani nesedla, jen zátěžovka a štěněcí. Pokud nemáš možnost sehnat toho menší množství a jsi odněkud z Prahy a okolí, klidně kilčo na zkoušku můžeme věnovat.

Apropo, závidim rezatej kožich - mám psy černé jak uhel a u některých kvalitních krmiv mi zrzli:-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář. 2007 19:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. kvě. 2007 21:17
Příspěvky: 32
Bydliště: Piestany - SR
Klára2 píše:
piera.........Taky krmíme Winnerem, ale Performance - zátěžovkou. Můžu ti doporučit vyzkoušet právě Performance - oproti základovce mi to přišel dost rozdíl , mým psům dokonce na základovka ani nesedla, jen zátěžovka a štěněcí. Pokud nemáš možnost sehnat toho menší množství a jsi odněkud z Prahy a okolí, klidně kilčo na zkoušku můžeme věnovat.

Apropo, závidim rezatej kožich - mám psy černé jak uhel a u některých kvalitních krmiv mi zrzli:-(


tiez sme mali problem s hnednutim srsti - z Eukanuby Puppy LB, ProPlanu Lamb/rice LB a naposledy Trainer Duck/rice.. FM Maintenance upravilo farbu na ciernu, tak teraz skusame znova a asi to funguje zas..

_________________
Ktokolvek si moze mysliet, ze si nikto - tvoj pes vie, ze si stredobodom vesmiru. (Pam Brown)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář. 2007 20:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
nám na černou vyhovuje happydog je dobrej iv tom že černá je černá ale zrzavá zrzavá jak má bejt

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář. 2007 11:11 
Desenský píše:
...Do doby, než jsme našli pro naše krupáky ideálnější,....

Které ideálnější? Jinak taky s čubincem jedem na FM


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář. 2007 12:23 
Offline

Registrován: čtv 19. říj. 2006 11:46
Příspěvky: 429
Bydliště: Praha
Ajka...........U nás se to zkomplikovalo s požadavky na určité složení kvůli degenerativnímu onemocnění, kdy pro psa bylo zdravotně ideální střídat jehněčí Nutram s rybím Trollem, ale po tom Nutramu teda od ocasu rezatěl jak veverka, teď tedy všechno naprosto OK na Winneru - a dokonce jsme měli neuvěřitelně dobré výsledky na kontrolním vyšetření u veta, takže naprostá spokojenost:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 21. zář. 2007 15:08 
Já Maxíka krmím Akanou sport a je spokojený, moc mu chutná a je dobrá i na jeho slabý žaludek. Dřív jsem ho krmila K9 maitance a také to šlo, ale pořád byl hubený. Teď se maličko spravil. Také občas dostane syrové maso nebo kost jako přilepšení.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. říj. 2007 13:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. kvě. 2007 11:33
Příspěvky: 151
Bydliště: Pardubice
Poraďte mi prosím ,na jaké kvalitní granule nejlépe přeučit mého Blacka, který nechce nic jiného než vařené maso a je lehce obtloustlý, ale také svalnatý asi 10 kg pes.Zeleninu, ovoce nechce, občas rýži a těstoviny.Moje fenečka Cindy stejné váhy baští i maso, i granulky, zeleninu i ovoce, prostě vše. Jen je chci krmit stejně, protože jsou celý den spolu a u stejné misky.
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. říj. 2007 14:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. zář. 2007 13:06
Příspěvky: 31
Bydliště: Znojmo
Tak já dávám všechno-stravu míchám.Ale granule používám buď Ontario a nebo Chicopee (snad se to tak píše).A jsem s tím spokojená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. říj. 2007 16:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. črc. 2007 16:12
Příspěvky: 135
Bydliště: Poprad, Slovakia
noo thak ja zase neviem, akými granulami máme kŕmiť...predtým sme kŕmili RC sensible..ale mnoho názorov iných ľudí ma usvedčilo v tom, že to nie je práve najlepšie pre môjho psa a ani samotný pes po troch rokoch nevyzeral spokojný, a tak teraz kŕmim už vyše dvoch týždňov varenou a surovou stravou a pes pekne zmohutnel..pôsobí silnejšie /nie tak, ale že by bol tučný, ale silovo silnejšie/ a je aj bielší, spokojnejší a krajší..lenže zamýšľam kúpiť aj granule, ozaj kvalitné granule, aby mu nechýbali nejaké tie vitamíny, ktoré sa vo vareno-surovej strave nemusia nachádzať...lenže neviem sa rozhodnúť, ktoré budu prenho tie naj, či Happy Dog, Nutra Gold, Winner, FirstMate alebo Trainer..neviem sa rozhodnúť..takže ak máte rady, tak budemm rada, ak mi pomôžete :)

_________________
avatar Aron, Fergie a Caesar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. říj. 2007 17:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. zář. 2007 13:06
Příspěvky: 31
Bydliště: Znojmo
tak to kombinuj.Dva dny třeba granule a třetí den vařený..nebo naopak.Já to tak dělám, a jsem spokojená.Nechci držet psa jen na granulých...
A taková poznámka,jedni lidi tady krmí svoje pejsky jen granulema-sice kvalitní Eukanuba, ale nic jinýho.A ti pejsci si žerou navzájem vlastní výkaly..tak se mi zdá, že jim asi taky něco chybí.
Takže si myslím, že je nejlepší to střídat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. říj. 2007 18:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. bře. 2007 18:42
Příspěvky: 200
Bydliště: Dobrá u Frýdku-Místku
Ahojky,
můžete mi poradit jak připravujete pejsky na zimu když je máte venku.Ten můj má za sebou jen jednu a ta loňská byla mírná takže byl skoro celou dobu venku v zateplené boudě,ale letos to má být horší...
Nevím jaké máte zkušenosti,já teď krmím zn.Bosch sesitiv,protože měl poslední dobou průjem a semtam ublil.Teď jsem přemýšlela nad zimou a koupila jsem K-9 pro psy s zátěží,že bych to dávala půl na půl.Nevíte,nebudou se mi ty sensitive a mastnější dohromady bít?Mohla jsem vzít zátěžovky ve stejné značce,ale K-9 jsou na tohle prý nejjlepčí tak nevím a radím se...
KUJU za postřehy

_________________
učím se a učím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. říj. 2007 18:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. bře. 2007 18:42
Příspěvky: 200
Bydliště: Dobrá u Frýdku-Místku
Ještě jsem zapoměla že mi Max během léta tak o 2-3 kila zhodil a nabrat na zimu opravdu potřebuje...

_________________
učím se a učím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. říj. 2007 18:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. zář. 2007 13:06
Příspěvky: 31
Bydliště: Znojmo
A ty dáváš pouze granulky? :D já jak už jsem sem psala , jsem zastáncem toho aby se žrádlo kombinovalo..od každého něco..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. říj. 2007 19:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
no zaprvé bych nikdy nekombinovala granule dvou značek takže jeslti potřebujete nabrat krmte zátěžovkou až se dostanete na potřebnou váhu zase krmte normálně- mimochodem pesvycítí jaká bude zima a většinou když má bejt tuhá začnese futrovat.-) sám

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. říj. 2007 19:07 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
Lada píše:
Ahojky,
můžete mi poradit jak připravujete pejsky na zimu když je máte venku.Ten můj má za sebou jen jednu a ta loňská byla mírná takže byl skoro celou dobu venku v zateplené boudě,ale letos to má být horší...
Nevím jaké máte zkušenosti,já teď krmím zn.Bosch sesitiv,protože měl poslední dobou průjem a semtam ublil.Teď jsem přemýšlela nad zimou a koupila jsem K-9 pro psy s zátěží,že bych to dávala půl na půl.Nevíte,nebudou se mi ty sensitive a mastnější dohromady bít?Mohla jsem vzít zátěžovky ve stejné značce,ale K-9 jsou na tohle prý nejjlepčí tak nevím a radím se...
KUJU za postřehy

mě pes po K9 zátěžovce teď moc hezky přibírá (už neni "harfa" jak ho ruda nazval :wink: ) já osobně bych dvě značky granulí nekombinovala - zvlášť jinou řadu. zkusili ste krmit masem? po tom rychle přibere a měly by se mu i srovnat střeva. jinak mam oba psy venku (jednoho to teď bude 3. zima a pro druhého 10.) nijak extra nepřikrmuju, maj pěknou hustou srst a sami si i v zimě vyhledávaj chladná místa na ležení (mam křížence a holandskýho ovčáka - ten teď přelínává) a jediný co maj je zateplená bouda cca pěticentimetrovym polystyrénem a teď to bude třetí zima co maj v boudě seno místo deky (vořechovy je přece už jen deset a už spí v noci v boudě a ne venku)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 05. říj. 2007 20:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. bře. 2007 18:42
Příspěvky: 200
Bydliště: Dobrá u Frýdku-Místku
No a kdy mám začít krmit?Já jen že mám těch sensitivek ještě celý pytel a nerada bych je nechala jen tak ležet.Zase taky nechci přecházet z granulí na granule,u mě je to těžké pořád si Maxe hlídám a jednou vidím že je hubený a pak mám tase pocit že je tlustší...to je jen strach kvůli kloubům...Jinak mu samozřejmě taky občas vařím,ale jen tak jednou týdně o vikendu masko s rýží nebo s těstovinami...

_________________
učím se a učím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15. říj. 2007 19:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 08. dub. 2007 18:16
Příspěvky: 55
Bydliště: Osnice
Jestli ma nejaký váš psíček nažloutlé zoubky tak doporucuji HILLS ORAL CARE! je to snad lepsi nez je cistit. nas psík uz ma zase bílé zoubecky jen skoda ze nekousou i tesakama :-)


Chicopee neni kvalitní krmivo, podle mého nazoru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16. říj. 2007 10:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
maya a já doporučuju tvrdej chleba a kostičky.-)

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16. říj. 2007 11:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 08. dub. 2007 18:16
Příspěvky: 55
Bydliště: Osnice
nojo ale kdyz ti pes kosticky neji tak, a tvrdej chleba nevim to by mu asi hode poskodil dasne, ma je hodne citlive?!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16. říj. 2007 11:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
nemusí bejt uplně tvrdej stačí takovej ten gumovej s tou tvrdší chrustou napovrchu .-))

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23. říj. 2007 20:04 
Ahoj,
máte někdo zkušenosti s krmivy EAGLE PACK a TROLL?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16. lis. 2007 13:51 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
když už jmse u těch "nej" granulí, tak mě napadlo: někde jsem slyšela, že krmit psa zátěžovkou aby přibral je blbost, že pokud se krmí zátěžovkozu furt tak po čase "ztrácí vlastnosti zátěžovky" a je jako normální krmení a proto by se mělo krmit performenckou jen občas - jako zpestření. Což mi připadá jako neuvěřitelná blbost. Je to jako kdyby mi někdo tvrdil, že když se budu cpát neustále jen masem, sladkym a tučnym jídlem, že za čas přestanu přibírat protože "si na to zvyknu".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16. lis. 2007 15:50 
Offline

Registrován: čtv 19. říj. 2006 11:46
Příspěvky: 429
Bydliště: Praha
Eva.....Nevim, ale mám všechny naše psy krmené výhradně zátěžovkou a nastálo. Drží si velmi dobrou váhu, nejstarší má navíc tendence od mala být spíš hubenější - takže dle téhle teorie by muselo být zhubnutí "po čase" zvlášť na něm patrné - a to není. Pokud u něj chci, aby mi nárazově přibral, přidávám tvaroh.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16. lis. 2007 20:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. kvě. 2007 06:49
Příspěvky: 18
Bydliště: bratislava
hm neviem, mate niekto skusenosti s granulovym krmivom Bosch? U nas o nom neviem zohnat poriadne info. Ja nim krmim svoje pol rocne stena, krmila uz chovatelka, nemam zadny vaznejsi problem okrem toho ze ma trochu redsie hovienka, nie hnacka, len to proste nie je take tuhe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. pro. 2007 14:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 14. zář. 2007 14:06
Příspěvky: 143
Bydliště: Ostrava
Ahoj všem! Chtěla bych se zeptat, zda někdo máte zkušenosti se zastudena lisovaných krmivem "Fit-Croc"? Dočetla jsem se o něm hodně tady:

http://www.baron.cz/index_kat.asp?ID_PARTNER=551/pes/lisovane-krmivo-pro-stene-welpen-croc-9090-k-KP000006-X000591-X000592.html

Hodně mě zaujaly a zajímalo by mě, jestli s nimi máte někdo zkušenost, popř. jaký na ně máte názor?

_________________
"CÍTÍME SE POHODLNĚ MEZI TĚMI, KTEŘÍ S NÁMI SOUHLASÍ, ALE ROSTEME MEZI TĚMI, KTEŘÍ S NÁMI NESOUHLASÍ." Frank A. Clark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Granule Bosch
PříspěvekNapsal: pon 17. pro. 2007 11:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 02. pro. 2007 00:58
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha
mairi píše:
hm neviem, mate niekto skusenosti s granulovym krmivom Bosch? U nas o nom neviem zohnat poriadne info. Ja nim krmim svoje pol rocne stena, krmila uz chovatelka, nemam zadny vaznejsi problem okrem toho ze ma trochu redsie hovienka, nie hnacka, len to proste nie je take tuhe.


Ahoj Mairi, my krmíme taky Boschem a naše Julča má taky řidší hovínka, tak nevím. Máme ji teprve dva měsíce, vzali jsme si ji z útulku a tam nám říkali, že má horší trávení, že na každou změnu stravy reaguje průjmy. Tohle není průjem, ale jak říkáš ty, prostě jen řidší stolice. Jo a kadí nám někdy i 3x denně. Nevím, jestli to chce změnit granule nebo ne. Když je změníme, bude to pro ní zase zátěž a není jisté, jestli to pomůže. Ještě se někde poptám. Kdybyste vy změnili krmení a došlo k nějaké změně, dej mi prosím vědět. Díky :P

_________________
Veronika K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. pro. 2007 11:13 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
jelokož je tu zas několik nových lidí, chtěla jsem se zeptat co řikáte na granule Bento-kronen? a pak na novinku zvanou Orijen (70% masa, bez obilovin...) zní to jeak ideální granule a proto se mi tomu nechce moc věřit... :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. pro. 2007 11:36 
Offline

Registrován: úte 09. říj. 2007 07:50
Příspěvky: 46
Mě by zajímalo to lisované krmení v dotazu o 3 příspěvky výše... Na jaro plánuji ranní aktivitu a nebude moc času na přípravu masa, to by měla jen večer...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. pro. 2007 12:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 16:41
Příspěvky: 18
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
my už cca 2 měsíce krmíme http://www.platinum-natural.cz/ (taky 70% masa) a Naru vypadá moc spokojeně :)
i ty granule vypadají/voní oproti klasickým granulím mnohem lépe - a vzorky prý posílají zdarma, tak si napište..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. pro. 2007 14:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 14. zář. 2007 14:06
Příspěvky: 143
Bydliště: Ostrava
Koukám, že tedy tím za studena lisovaným krmivem asi nikdo nekrmí :-) Škoda, doufala jsem v nějakou zkušenost, fakt mě zaujaly a přišly mi mnohem zdravější a přirozenější, než suché granule..

_________________
"CÍTÍME SE POHODLNĚ MEZI TĚMI, KTEŘÍ S NÁMI SOUHLASÍ, ALE ROSTEME MEZI TĚMI, KTEŘÍ S NÁMI NESOUHLASÍ." Frank A. Clark


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. pro. 2007 22:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
k tomu krmivu mám jendu výhradu a to použití krevní moučky- ve výživě by se používat neměla- alepson jsme se to učili duvod vám tedka z hlavy neřkenu ale učili jsme se že by se použití mělo omezit a pokud je to možné nepoužívat

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18. pro. 2007 14:20 
Offline

Registrován: úte 20. čer. 2006 06:35
Příspěvky: 997
Granule za studena lisované jsem dávala na čundru. Co psi přijali horem, tak spodem odevzdali. A měli děsivěj hlad. Prostě není nad pořádnou flákotu masa - třeba za studena lisovanou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18. pro. 2007 14:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. bře. 2007 13:47
Příspěvky: 124
Bydliště: Žiar nad Hronom, SR
hofikos píše:
Mi to přijde lepší než klasický granule, zkušenost chybí, ale až budu nějaké granule kupovat, budou to tyhle...

ja momentálne kŕmim FM holistikou a nemám výhrady...mäso kedykoľvek môže len jedna, takže ho podávam na víkend, keď mi nevadí prípadné nočné behanie von.......druhá vec je cena tohto krmiva, ale vzhľadom na spotrebu, to konkrétne v mojom prípade nie je také hrozné.... 15kg vydrží zhruba 2,5-3 mesiace.....

_________________
Sáša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28. pro. 2007 16:08 
Offline

Registrován: úte 09. říj. 2007 07:50
Příspěvky: 46
Tak zatím jsem to čubě dala jen jednou ráno a moc jí to šmakovalo, ale z toho nic nevyvodím, protože jí šmakuje snad úplně všechno. Kočka se do toho nehrne, ale ta je úplně divná, nejraději má levný granule z Globu (pro ní jako odměna :D ).

Asi nebudu moc podat report o dlouhodobém působení samotného krmiva, protože je to jen ranní nouzovka při nedostatku času a to začne pořádně až zjara (navíc to bude jen tak třetina denní krmné dávky, jinak syrové maso). Možná na dovolený...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08. úno. 2008 20:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 05. led. 2008 20:04
Příspěvky: 180
Bydliště: Zruč n/Sáz.
Hezky vecer vsem, zajimalo by me, jestli mate nekdo zkusenosti s granulemi First Class, popr. zda jsou/nejsou kvalitni... diky za odpovedi :-)

_________________
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09. úno. 2008 18:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno. 2008 21:52
Příspěvky: 33
Bydliště: Karlova 316 Beroun
Ahoj já krmím acanou,ale ted jsem od sve spolužačky koupila našemu pubošovi konzervy Veritas.Tady v Čechách ještě nejsou,ale už se na tom pracuje.Jsou to masové konzervy se zeleninou a bud jsou tam nudle nebo rýže.Zatím je máme týden,ale musím říct,že bych si kolikrát taky dala.Jediná nevýhoda je cena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13. úno. 2008 18:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 05. led. 2008 20:04
Příspěvky: 180
Bydliště: Zruč n/Sáz.
Vazne nikdo s First Class granulemi nema zkusenost?

_________________
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 16. úno. 2008 11:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 12:23
Příspěvky: 169
Bydliště: Chomutov
Ahoj, neznáte někdo granule Satissfaction? Kamarádka mi jich trochu dala a Felče chutnaj, což je u ní zázrak :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 10:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. bře. 2008 21:27
Příspěvky: 26
Bydliště: Liberec
Ahojky,chci se zeptat na vaše zkušenosti s krmením březích a kopjících fen.Můžete mi doporučit vhodné granule?Po prvním porodu prodělala fena eklampsii a o podávání vápníku během březosti jsem dostala rozporuplné informace.

_________________
Lenka+Ája


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 13:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 11:52
Příspěvky: 1050
krmim celou smecku (prevazne dobrmani) syrovym masem a syrovou zeleninou. V druhy pulce brezosti a v dobe kojeni akorat zvednu davku na cca 2-4 nasobek (podle kondice) a pridavam nejakej vytaminovo-mineralni preparat (vetsinou roboran pro psy) Fena nemiva sebemensi problem ani u pocetnejsich vrhu.

_________________
Ladislav Tejml (Tchor)
SKYPE: ladislavtejml
tchor2@gmail.com , tchor@pesani.cz
http://www.pesani.cz http://tchor.rajce.net
viphone: +420325203956


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 20:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. bře. 2008 21:27
Příspěvky: 26
Bydliště: Liberec
Vím,že co majitel psa,to jiný názor na krmení.Já krmím granulemi hlavně z praktických důvodů(často cestujeme) a nemáme žádné problémy(dobrá kondice,kvalitní srst,...).Proto neuvažuji o přechodu na jiný způsob krmení.Jen bych ráda věděla,jestli má někdo dobré zkušenosti s nějakou konkrétní značkou,určenou pro březí feny.

_________________
Lenka+Ája


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 22:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 11:52
Příspěvky: 1050
Dokud jsem krmil granulema mel jsem velmi dobry zkusenosti s krmivem acana. Stale ji povazuju za velmi slusny krmeni.

_________________
Ladislav Tejml (Tchor)
SKYPE: ladislavtejml
tchor2@gmail.com , tchor@pesani.cz
http://www.pesani.cz http://tchor.rajce.net
viphone: +420325203956


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 22:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. úno. 2008 20:40
Příspěvky: 369
Bydliště: ČR
Tchor píše:
Dokud jsem krmil granulema mel jsem velmi dobry zkusenosti s krmivem acana. Stale ji povazuju za velmi slusny krmeni.


Já to samé, na Acanu nedám dopustit, oproti drahým superpremiovkám není nacpaná sojou a kukuřicí, psi jí snášeli velice dobře. :-)

_________________
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. (Saint Antoine De Exupéry)

http://fenky.odeveliny.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 22:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 02. pro. 2007 20:29
Příspěvky: 90
Bydliště: Bratislava
U nas sa sice krmi hlavne surovym, ale dobru skuesnost mame s krmivom Trainer, najma Trainer Energy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2033 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  
cron








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!