Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 16:55
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rakovina jater
PříspěvekNapsal: úte 30. srp. 2016 13:18 
Offline

Registrován: úte 30. črc. 2013 10:51
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 9
Příloha:
14079811_1252617398105461_1459463964167500644_n.jpg

Hezký den všem,

obracím se na Vás s prosbou. Můj táta má Maltézáka, má cca 8 kilo,je mu 13 let. Cca před 3 týdny mu byla diagnostikovaná rakovina jater. Útvar cca 8 cm.
Zarazilo mne, že veterinář nedoporučil dietu, něco na podporu imunity. Co jsem četla tak Sanicel má dobré výsledky. Vím, že psa to nevyléčí ale růst nádoru by to mohlo zastavit.

Pes dostává Algifen Neo kapky 5 kapek ráno a večer. Od veta mají nějaké prášky na bolesti ale ty se dávají když je na tom Jimmík opravdu špatně. Měla jsem u sebe psa 2 dny na hlídání. Jeden den byl ok, další den jsem myslela že umře, nechtěl ani chodit a klepal se. Dala jsem mu prášek na bolesti a byl ok. Prášek má působit 24 hodin. Zlepšení bylo vidět cca 14 hodin. Dala jsem tedy kapky Algifen a pes po půl hodině ožil. Mám pocit že pět kapek ráno a večer je málo.

Partnerka táty se věnuje metodě One brain, podle této metody se dá zjistit, co by Jimmimu pomohlo. Vytestovala, že Sanicel a Drags imun by pomohl jen z 15 %. Takto se dají vytestovat i Bachovi esence, ale ty s sebou pes když byl u mě neměl. Bylo mi řečeno, že dostává kořen pampelišky, ten s sebou také neměl.

Otázka zní zda s rakovinou má někdo nějaké zkušenosti, co pomohlo Vašim pejskům. Slyšeli nebo četli jste někdy o tom, že pes s rakovinou jater žil déle něž řekl veterinář? Jimmík dostal docela krátký termín týdny možná měsíce života.

Čekám na Vaše názory a zkušenosti.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina jater
PříspěvekNapsal: úte 30. srp. 2016 19:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 14. úno. 2009 21:43
Příspěvky: 922
Bydliště: Dolní Ředice
Ten algifen je strašnej šmejd. Po delším podávání je po něm hodně špatně od žaludku. Tak se ještě pozeptat po něčem jiném. Za sebe si myslím, že to o té nejhorší variantě už víte, tak bych se soustředila na opačnou. Zkusila bych cokoliv, co by psa příliš netrápilo. Pro váš klid, že jste pro něj udělali opravdu vše. Hodně sil

_________________
Pes není zvíře, pes je přítel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina jater
PříspěvekNapsal: stř 31. srp. 2016 07:00 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Sabina píše:
...Co jsem četla tak Sanicel má dobré výsledky. Vím, že psa to nevyléčí ale růst nádoru by to mohlo zastavit...
Ano, ale v prvních stádiích, tam už se při osmicentimetrovém útvaru patrně nevejdete. Navrhuji ImunoBran 1000 a Drags Imun, zpomalí nevyhnutelné.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina jater
PříspěvekNapsal: stř 31. srp. 2016 09:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
algifen je návykovej oblbovák u lidí se používá pouze krátkodobě- vzniká na něj závislost. takže bych to dávala jen při vážných bolestech, 8cm utvar je u takhle malého psa už celkem hodně, dieta by stejně nic nevyřešila.
jak píše ruda tak imunobran a mužete zkusit ten sanicel jakopodporu při imunobranu je to asi zbytečné.

pokud je to neoperabilní- což vzlednme k věku a velikosti lze předpokládat, je základ ulevit od bolesti, ale volila byhc jinou formu než algifen

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!