Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 13:02
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mnoho bílých krvinek a fosforu
PříspěvekNapsal: ned 13. pro. 2015 22:56 
Offline

Registrován: ned 20. zář. 2015 22:49
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Krásnou neděli přeji všem.
Potřebovala bych poradit ohledně naší Calli.
Je jí 5 měsíců + týden. Hodně rychle roste (nyní má 20 kg). Když byla menší, zdálo se mi, že má problémy s chůzí - trošku plavala, pak vyvracela ťapky - no nechala jsem jí brát krev. Zjistilo se málo červených krvinek, mnoho bílých - paní doktorka usoudila na zánět kostí a kloubů. Takže místo plánované návštěvy Vlčár, na kterou jsem se moc těšila, nastal klidový režim na 7 týdnů (jak se dalo) + medikace. No minulý týden jsme byli opět na krvi - myslela jsem, že bude vše ok, chůze v pohodě, nic jí nebolí... No bylo zjištěno prý spíše zhoršení, ještě více bílých krvinek, červené se nezvedly, fosforu stále 4x nad max. normu (předtím 10x nad normu). Plán je nyní stále sledovat vývoj, za 14 dní (21/12) máme jít zase na krev, také chce pod narkozou rentgen dlouhých kostí, popř. kus odebrat, aby se zjistilo ... že prý možná i rakovina ... Prostě přijde mi to zvláštní. Hodně lidí říkalo, že do roka měli problémy s krvinkama kvůli růstu a pak se to spravilo. Máte někdo radu/zkušenost? Nechce se mi podstupovat tak invazivní zákroky. Nezdá se mi diagnóza - spíše hádání - nejdříve určitě zánět kostí a kloubů, nyní bůh ví co. Pane Desenský, uměl byste pomoci s diagnostikou?
Popř. máte někdo typ na nějakého dobrého lékaře v Praze - ráda bych ještě jiný názor. Předem moc děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mnoho bílých krvinek a fosforu
PříspěvekNapsal: ned 27. pro. 2015 07:02 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Do této sekce často nechodím, proto je lepší volat. Je něco nového od té doby?

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mnoho bílých krvinek a fosforu
PříspěvekNapsal: stř 30. pro. 2015 11:04 
Offline

Registrován: ned 20. zář. 2015 22:49
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Zatím nic nového. Rozhodla jsem se počkat zatím a nic nedělat z mnoha důvodů - Vánoce, zkouškové období, konzultace s jiným vet, odpověď od Vás... a na tu krev 21/12 jsme nešly. Psala jsem vet, zda by mohla poslat mailem poslední výsledky krve, které nemám, nic zatím - musím si pro ně dojet v lednu.
Až se ten blázinec v lednu uklidní, cinknu Vám, děkuju za info. Vše krásné do dalšího roku přeji!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!