Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 12:52
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Strach a následné vrčení???
PříspěvekNapsal: pát 20. srp. 2010 17:47 
Offline

Registrován: úte 06. črc. 2010 17:33
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava
Ahoj, mám dotaz ohledně mé fenky GR. Do nedávna byla úplně v pohodě ke všem lidem, ale teď začala blbnout. Mámin přítel je kamioňák a když přijede domů, tak ho přivítá, ale potom odmítá jakýkoliv kontakt a už na něho párkrát vycenila zuby nebo zavrčela. Brácha přijel po půl roce z ciziny a k němu se chová jako by byl cizí, schovává se před ním a už na něho taky vycenila zuby. Oba předtím zbožňovala a hlavně bráchu, ten s ní chodil ven a poslouchala ho. Totéž na strejdu, když přijde na zahradu a nedej bože na ni promluví tak se jde schovat. Předtím ho vítala snad více než mě. Dělá to ale jen v bytě, na zahradě a v podstatě v jakémkoli ohraničeném území(venku je kámoška se všema - teda krom psů samců). To samé děti, vždy je měla ráda a hrála si s nima. Teď když se k ní nějaké přiblíží, tak se snaží utéct a má takový zlý pohled, že se fakt bojím, že by kousla. V listopadu ji budou 2 roky. Nikdy ji nikdo neublížil.Myslíte, že by to mohlo být dospíváním a hormonama?Zkuste mi někdo kdo má zkušenosti poradit, případně vysvětlit. Jinak ale ke mě a k mamce je zlatá. Socializovaná je dost dobře, to by byly problémy od malička. Mám ji od 7 týdnů a je zvyklá cestovat vším co jede. Brala jsem ji mezi lidi k sobě do práce, na návštěvy ať není vyvředěná z toho že bude v cizím prostředí.Nechávala jsem ji i hlídat kamarádovi a toho úplně milovala, pak při jednom hlídání na něj taky zavrčela.Vzpomínala jsem kdy to začalo a bylo to před druhým háráním. Což znamená že ji byl rok a 2 měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strach a následné vrčení???
PříspěvekNapsal: pon 23. srp. 2010 21:14 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 20:53
Příspěvky: 928
Bydliště: SR Jablonica
Ako sa správate vy a tá strana,na ktorú vrčí v prípade, ak sa to stane?

_________________
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strach a následné vrčení???
PříspěvekNapsal: ned 29. srp. 2010 05:07 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
april20 píše:
...Socializovaná je dost dobře, to by byly problémy od malička...
Ne, není dobře socializovaná, protože jste to nedotáhli do konce přes pubertu, která patří také k socializačním fázím. Problém s vaší fenkou je v uvolněných mravech postavených na bázi demokracie až anarchie, kdy si fenka může dělat, co se jí zlíbí. Žádný z mých psů nedostane šanci před někým zdrhnout, natož po někom vyjet.
Pro více info je lepší si přijet na nějakou free sobotu.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!