Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 19:31
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dina posílá pozdrav
PříspěvekNapsal: čtv 21. úno. 2008 18:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 20. úno. 2008 18:48
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha-Žižkov
Zdravím,
Tak je to už třetí týden co máme Dinušku u sebe. Je to moje největší radost a zlatičko. Je moc hodná a poslušná, vodítko už vůbec nepotřebuji. Na povel „ke mně“ přijde ihned, posadí se a čeká. Nemám s ní žádný problém. Nechala jsem jí doma samotnou několikrát a úplně v pohodě, nic nepoškrabala nesežrala ani sušenky které jsem nechala na stolečku (schválně), jenom si hezky spinkala na gauči.
Miluje svůj balonek, naše morčátko a mě. A jsme šťastná rodinka. Ouška už má zdravé, papá dobře. Už je i oočkována a očipovaná.
Moc se těšíme na další freečko, a už se těšíme až Vás uvidime!
Dinuša a Marianna.
:pejs:

_________________
Čím slabší, tím posvátnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21. úno. 2008 18:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 05. led. 2008 20:04
Příspěvky: 180
Bydliště: Zruč n/Sáz.
Ahoj Dino a Marianno :-) to je super, ze je fenule spokojena a v dobrych rukach...me se taky moc libila a Ruda mi ji nabizel, ale vzhledem k tomu, ze jsme jednu holku uz meli, tak jsme radsi chteli kluka a tak mas Dincu ty :-D tak drzime palce, at vsechno klape a tesime se na videnou na freecku...

_________________
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dina posílá pozdrav
PříspěvekNapsal: čtv 21. úno. 2008 19:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
Dina píše:
Zdravím,
Tak je to už třetí týden co máme Dinušku u sebe. Je to moje největší radost a zlatičko. Je moc hodná a poslušná, vodítko už vůbec nepotřebuji. Na povel „ke mně“ přijde ihned, posadí se a čeká. Nemám s ní žádný problém. Nechala jsem jí doma samotnou několikrát a úplně v pohodě, nic nepoškrabala nesežrala ani sušenky které jsem nechala na stolečku (schválně), jenom si hezky spinkala na gauči.
Miluje svůj balonek, naše morčátko a mě. A jsme šťastná rodinka. Ouška už má zdravé, papá dobře. Už je i oočkována a očipovaná.
Moc se těšíme na další freečko, a už se těšíme až Vás uvidime!
Dinuša a Marianna.
:pejs:



:jo:

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25. úno. 2008 18:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 30. pro. 2007 20:17
Příspěvky: 206
Bydliště: Praha 5 - Smíchov
Dina? To je ta krásná vlkošedá NO, která byla v mikroazylu ?
Moc se mi líbila. Škoda, že jsem na tom tak, že nemůžu mít v současné době pejska. Tak žiju jen ze vzpomínek na své 2 NO a z náhodných setkání se psy jiných majitelů.
Marianno, držím palce Tobě i Dinušce. Ať to, co si do roka Dina užila
špatného, ji vše plně vynahradíš v letech příštích (a ať těch let je co nejvíce). Nevím, jestli je to tvůj první pes, ale p. Desenský by určitě nedal psa do špatných a amatérských rukou. Takže pro Tebe 1*.
Tak suchou a slunečnou stezku životem pro Dinu i pro Tebe.
Pajda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 26. úno. 2008 15:46 
Offline

Registrován: stř 31. led. 2007 11:36
Příspěvky: 107
Bydliště: Bratislava
aj na tej maličkej fotke je vidno, ako sa feňulka usmieva. prajem vsetko dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dina posílá pozdrav
PříspěvekNapsal: úte 26. úno. 2008 23:52 
Offline
Lidový vypravěč

Registrován: stř 09. srp. 2006 12:59
Příspěvky: 159
Dina píše:
Zdravím,
Tak je to už třetí týden co máme Dinušku u sebe. Je to moje největší radost a zlatičko. Je moc hodná a poslušná, vodítko už vůbec nepotřebuji. Na povel „ke mně“ přijde ihned, posadí se a čeká. Nemám s ní žádný problém. Nechala jsem jí doma samotnou několikrát a úplně v pohodě, nic nepoškrabala nesežrala ani sušenky které jsem nechala na stolečku (schválně), jenom si hezky spinkala na gauči.
Miluje svůj balonek, naše morčátko a mě. A jsme šťastná rodinka. Ouška už má zdravé, papá dobře. Už je i oočkována a očipovaná.
Moc se těšíme na další freečko, a už se těšíme až Vás uvidime!
Dinuša a Marianna.
:pejs:


barusa se splendynou a panem kidem pozdravujou - pan aronek trochu zavidi, ze jeste nemel tu cest, tak mu to budem muset vynahradit :-).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 20:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 20. úno. 2008 18:48
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha-Žižkov
Ahoj, omlouváme se, že jsme se neozvaly dříve, nemáme totiž v našem novém bytečku zatím připojený internet :PC: , ale to brzo napravíme. Ani neříkám, jak moc jsem šťastná, že Dinu mám u sebe. Zatím je všechno v pořádku, už je z nás nerozlučná dvojka. Akorát, že časem začíná být docela nepříjemná na ostatní pejsky, vadí jí, když si s ní někdo hraje, tak ihned vrčí a jakoby chtěla, aby přestali, nevím teda, jestli je to tím, že se jí nějak zvyšuje sebevědomí a nebo spíše tím, že když byla štěňátko byla osamělá a neměla si s kým hrát. Já se snažím, aby byla co nejvíce s pejsky, máme tu spoustu kámošů a také smečku, kterou moc dobře zná. No však uvidím, všechno chce čas. A také se moc tešíme na freečko, uvidím jak se tam bude chovat a co nám řekne Ruda :director: . Tak na viděnou na freečkou :cheer:

_________________
Čím slabší, tím posvátnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 20:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 20. úno. 2008 18:48
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha-Žižkov
pajda píše:
Dina? To je ta krásná vlkošedá NO, která byla v mikroazylu ?
Moc se mi líbila. Škoda, že jsem na tom tak, že nemůžu mít v současné době pejska. Tak žiju jen ze vzpomínek na své 2 NO a z náhodných setkání se psy jiných majitelů.
Marianno, držím palce Tobě i Dinušce. Ať to, co si do roka Dina užila
špatného, ji vše plně vynahradíš v letech příštích (a ať těch let je co nejvíce). Nevím, jestli je to tvůj první pes, ale p. Desenský by určitě nedal psa do špatných a amatérských rukou. Takže pro Tebe 1*.
Tak suchou a slunečnou stezku životem pro Dinu i pro Tebe.
Pajda

Ahoj Pajdo, chtěla bych ti poděkovat za tak hezká přání. Ano, je to zlatíčko od Rudy – ZACHRANCE. Německé ovčáky chovám už 15 let, měla jsem tři takováhle zlatíčka, také jednu fenku z týraného chovu. Ale je to na dlouhé povídání. Poslední pejsánek mě opustil, když mu bylo 14 let a stalo se to v listopadu 2007, myslela jsem si, že to snad nepřežiju, i když vím, že pro NO je to celkem vysoký věk, stejně na tento okamžik nemůžeme být nikdy připraveni. Tebe zcela chápu, jelikož za těch pár měsíců bez mého Bossi, jsem se cítila tak osaměle jako nikdy v životě.
Dinuška se stala mou zachránkyní a já její, přestože jsem se setkala z odporem mé rodiny. Tak moc jsem jí chtěla mít u sebe, že jsem se musela odstěhovat. Slibuji, že jí poskytnu hodně lásky a veselých a šťastných chvilek, dnů, let.....
Zatím je na mě čím dál tím více závislá, cestujeme spolu, jezdíme spolu na návštěvy, no prostě si to vynahrazujeme, jak můžeme. :potlesk:
Teď zrovna přemýšlím, že bych si mohla dovolit pořídit pro ni kámoše/ku, hlavně aby mi z toho manžel needostal mrtvici J
:pop:

_________________
Čím slabší, tím posvátnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 21:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 20. úno. 2008 18:48
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha-Žižkov
SV píše:
aj na tej maličkej fotke je vidno, ako sa feňulka usmieva. prajem vsetko dobré.

Děkujeme, pro mě tento úsměv znamená, že jsem na správné cestě, že je jí se mnou veselo, že mi bezpodmínečně důvěřuje. A to nejdůležitější je ta pozitivní energie, která z ní vyzařuje :inc:
Poraďte prosím jak můžu sem vložit fotky...

_________________
Čím slabší, tím posvátnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dina posílá pozdrav
PříspěvekNapsal: ned 09. bře. 2008 21:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 20. úno. 2008 18:48
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha-Žižkov
barusa se splendynou a panem kidem pozdravujou - pan aronek trochu zavidi, ze jeste nemel tu cest, tak mu to budem muset vynahradit :-).[/quote]
Pozdravujeme Barunku, Splendynku, pana Kida, Aronka a celou vaši úžasnou smečku :bounce8: Moc se na vás těšíme příště. Po vycházkách s vámi máme vždycky dobrou náladu a hezky se nám spinká :rolleyes: Už mám fotky i videa v počítači, ale jsou moc velké, tak ti to dám radše na CD až budeš v Praze. Napiš, jak jste si dneska užili vycházky na Dívčích....?

_________________
Čím slabší, tím posvátnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. bře. 2008 17:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. bře. 2008 22:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha 3 - Žižkov, Sedlec-Prčice
Zdar Dinuško!!! :P

Už jsme se přihlásili a tak Ti můžem napsat......už se těším, až se zas potkáme v parku, pač panička se sice snaží, ale neumí běhat jako Ty. A že trošku vrčíš mi neva, stejně se proběhnem, vidˇ?
Tak zatim haf, zdraví Tě Gomez!!!!

P.S. Jooo...a panička taky pozdravuje!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 22. bře. 2008 19:15 
Offline
Lidový vypravěč

Registrován: stř 09. srp. 2006 12:59
Příspěvky: 159
dina sleduje video :-))

http://www.youtube.com/watch?v=VLLNFI7cvrE


ahoj gomezi,

zdravi te mala chlupata koule, se kterou ses pred par dny vecer honil :-).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. bře. 2008 20:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. bře. 2008 22:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha 3 - Žižkov, Sedlec-Prčice
argosek píše:
dina sleduje video :-))

http://www.youtube.com/watch?v=VLLNFI7cvrE


ahoj gomezi,

zdravi te mala chlupata koule, se kterou ses pred par dny vecer honil :-).



Gomezek děkuje a taky zdraví :wink:

Ta Dina vypada tak moudre a veleváženě :P jsem překvapená, že ji to tak zajímá, pač Gomouš mi vždycky připadá, že tu televizi vůbec nevidí, i když je tam pes a štěká, tak to vůbec nevnímá.

Dinuško, jestli si to panička stihne přečíst...zítra ráno máme spoustu času, tak kdybyste šly ven, tak byste si mohli trošku zařádit. Vyrazíme až tak před osmou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02. dub. 2008 18:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 30. pro. 2007 20:17
Příspěvky: 206
Bydliště: Praha 5 - Smíchov
"Dina sleduje video"

Video - prostě úžasný.
Tak tohle jsem na svých NO milovala. Ta hlava nakloněná stranou, vlevo-vpravo. Uši, jak netopýří radary nařídit, zaměřit. Zachytit co nejvíce divných a podezřelých zvuků. Soustředěný výraz. V hloubi moudrých očích je úplně vidět, jak bystrý mozek v polovlčí lebce zpracovává zvukové i obrazové informace.
Dík za fajn zážitek z videa.
Zdravím Dinu i její dvounohou kamarádku. Pajda


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!