Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 20:08
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Agresivní york
PříspěvekNapsal: čtv 13. čer. 2013 07:16 
Offline

Registrován: pon 10. čer. 2013 13:23
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 4
Dobrý den,jmenuji se Dominika,je mi 21 let.Máme 3 psi.Druhý je agresivní a dominantní yorkshire,který od svých pěti let vyjíždí po každém psovi,po důchodcích a i po našem tatkovi.Je přerostlý,s tátou mezi sebou pořád bojují,když táta přijde z práce domu on si vleze na své místo a cení zuby,kdyby ho pohladit,obávám se,že by měl prokousnutou ruku.naschvál murozdrápal madračku a když ho táta hodil na ní tak se ohnal a kousnul ho,táta ho plesknul a on zase,takhle by to probíhalo dokolečka,tak ho vyhodil do předsíně a on jako by dostal uplný amok se začal klepat vrčet kolem sebe a vlezl pod stůl.Když bych na něj šáhla a chtěla bych ho uklidnit kousnul by mě.Vodítko má napnuté pořád,poslouchá jen když chce.Je mu už osm.Nevím co s ním,jestli mám skusit mu dávat na doma košík.Prosím o radu.
Pak mám tříletého psa.kterého jsme si vzali od kamarádky,která ji nemůže mít v bytě,fenka je vychovaná na přivolání přiletí celá štastná,jen máme problém s kšíry.Je to kříženec kokršpaněla s retrívrem,je středně velká.Má je do auta,ale vždy když je chci nasadit utíká pryč a pak se staženým ocasem přijde a sedne si ke mně a dá mi hlavu do klína.Když jí je nandám ošívá se,kouše do nich a dělá kolečka furt dokola.Po 30 minutách už je nevnímá.Dali jsme je na zem,aby kolem nich jen chodila,ona přišla olízala je a se skloněnou hlavou zajezla pod postel a nechtěla vylézt,musela jsem je dát do předsíně,aby vůbec vylezla.Máme kšíry i na normální nošení,prosím o radu jak ji naučit že se nemusí bát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agresivní york
PříspěvekNapsal: úte 18. čer. 2013 09:31 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Citace:
Mám raději práci se psy než sedět na netu, chcete-li rychle odborné odpovědi, zavolejte, nebo zajeďte na fríčko.


Obrázek

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!