Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je úte 19. bře. 2024 07:12
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: ned 03. kvě. 2009 18:50 
Dobry den ,mam 5 a pul mesicniho Bulteriera a stalo se ,ze kdyz se nekde ulozi ke spanku a nekdo si knemu sedne nebo ho chce premistit ,hned zacne hrozit ,ceni zuby a po zakviceni se zakousne . Stane se to i kdyz lezi na svojem mistecku a chci ho pohladit,zacne cenit zuby a stane se ,ze se snazi i kolem sebe kousat.Deje se to jen kdyz usne nebo se probouzi.Jinak si snim clovek muze delat co chce . Dekuji za odpoved.Tom


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě. 2009 14:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 23. črc. 2007 07:49
Příspěvky: 173
Bydliště: Kutná Hora
bedlahc píše:
kdyz se nekde ulozi ke spanku a nekdo si knemu sedne nebo ho chce premistit ,hned zacne hrozit ,ceni zuby a po zakviceni se zakousne...

Deje se to jen kdyz usne nebo se probouzi.

Představ si sebe: celý den něco děláš, večer jsi unavený jako pes, lehneš si do postele a jsi rád, že jsi rád, že máš konečně klid a začneš usínat. No a v tom by přišel někdo a začal by tě budit nebo dokonce s tebou hýbat. Taky asi nebudeš zrovna nejpříjemnější nebo se mýlím?
To samé ráno - kdo z nás je schopný fungovat hned vteřinu po probuzení? Nevím jak tobě, ale mě trvá snad dobře půl hodiny než se proberu k životu a kdyby mě někdo začal hned otravovat, tak po ránu taky moc příjemná nejsem.
Toť můj názor, fundovanější mě prosím kdyžtak opravte.

_________________
"Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe."Josh Billings


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě. 2009 14:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. led. 2008 16:44
Příspěvky: 445
Bydliště: Přišimasy
Ozzy - no, já teda psy ve spaní otravuju furt, pře sou loztomilý jak miminka a pořád si řikám, že mam z .pr.. kliku, že držej hubu a nechaj si to líbit :lol: ale vůbec bych se jim nedivila, kdyby se ohradili... :wink:

_________________
zdraví Vás Lucka + Aneta + Ben + Brita


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě. 2009 15:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Myslím, že kdyby pejsek byl jen otrávený z toho, že ho někdo otravuje když on chce mít klídek ke spaní, zabručel by, ale že by nevyjel. Připadá mi, že pejsek je buď dost velký rozmazlenec a nerváček nebo má důvod si myslet, že ho něco nebo někdo ohrožuje a reaguje raději zubama dřív, než pořádně otevře oči a nastartuje čumák. Pak zjistí, že o nic nejde a uklidní se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě. 2009 15:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. led. 2008 16:44
Příspěvky: 445
Bydliště: Přišimasy
Essi - jo, taky si myslím, bedlahc totiž nepopsala jejich celkový způsob zacházení se psem (to ani nejde), jenom jednu část, která se jim nelíbí..

_________________
zdraví Vás Lucka + Aneta + Ben + Brita


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě. 2009 15:17 
No jo to bylo taky ,ze jsem snim mohl delat co jsem chtel i kdyz spal a usinal mi i na hrudniku. Az jednou se ohnal schoval se do pelechu a ja pro nej sahl .A to je asi pocatek vseho :? Kdyz jsem doma tak si vegeti na svojich misteckach ,ale kdyz jsme nekde na chalupe lehne nekde a hnout snim uz je problem ,kdyz zacne vrcet nebo vyskoci..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě. 2009 15:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Nemanipulujte s ním na přímo, přivolejte si ho nebo ho ovládejte přes couračku - vodítko, které pejsek tahá za sebou i doma, pochopitelně na širokém nestahovacím obojku. Ztratili jste jeho důvěru a v neznámém prostředí je to hodně znát. Řešila bych všechno v klídku, přivoláním s pochvalou, sebejistotou a mírným posměchem ve stylu ... co blbneš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 04. kvě. 2009 15:30 
je pravda ,ze taky docela dost trajdame venku a nemam problem ,kdyz ho zavolam ,kdyz mu reknu cekej zastavi se ceka dostane odmenu i pochvalu .Chodime i na cvicak kde tedy pri honeni s dalsima psema ho jedna starsi fena staforda ,ktera stala opodal a Bruno bezel okolo kousla .Ale to uz tyto veci delal.Myslim si ,ze jsem to asi prehnal ja a Brunak to v sobe ma .


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě. 2009 18:50 
Co tedy delat kdyz na me zacne z pelechu vrcet nebo rovnou vyskoci?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě. 2009 19:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
bedlahc píše:
Co tedy delat kdyz na me zacne z pelechu vrcet nebo rovnou vyskoci?


Podle situace. Někdy bych použila - aby ses nepo...., a neřešila to, v jiné situaci bych si ho přivolala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: ned 10. kvě. 2009 20:06 
Ted se mi stalo ,ze jsem byl na chalupe a Brunak se ulozil ke spanku a asi dvakrat za noc sam behem spanku vylskocil zaknucel a zaklapal tesakama i kdyz tam nikdo nebyl. A pak v aute kdyz usnul a chteli jsme ho posunout vycenil zuby zakvicel a kousal kolem sebe.Je zvlasni ,ze kdyz prijdu a on se probouzi nebo jeste tak nako spi tak se muze zblanit a clovek ho hldai a sam se i nastavuje.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Agrese pri probuzeni
PříspěvekNapsal: pon 18. kvě. 2009 09:06 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Tohle po netu vyřešit nelze.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!