Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je úte 19. bře. 2024 05:12
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Štěkání na psy a děti...
PříspěvekNapsal: čtv 29. zář. 2011 09:21 
Offline

Registrován: úte 15. čer. 2010 08:07
Příspěvky: 102
Bydliště: Praha
Ahoj,

předem se omlouvám pokud někde něco podobného je, hledal jsme a nenašel... a taky nevím jestli zde jsem spráně, ale což o to smáznout se to může vždy...

Máme rok a půl starou fenku 16 kg kříženec staforda... je přátelská, miluje ostatní psy i fenky až mi kolikrát zlobí :D jakmile zahlídne svého kolegu/kolegini tak zalehne a čeká až přijde a nebo se k němu plíží :D až si říkám že z ní musí jít strach... :D při tom plížení když k sobě přijdou betty je až moc pokorná a ihned se před každým převalí na záda a nechá druhého psa/fenu aby si s ní v podstatě mohl dělat co chce což mi taky znepokojuje abysme nenarazili jednou na psího "magora" a ona na to nedoplatila... ale problém nastává, když majitel/páníček toho druhého psa nechce ho nechat s betty "očuchat" začne až hystericky na ně štěkat že se asi pak ty lidi říkají ještě že jsem svého psa k ní nepustil.... opakuji neni zlá a společnost psů vysloveně vyhledává a nejspokojenější v jakékoliv psí smečce někde v parku kde může s nimi lítat od rána do večera to vše je v pohodě problém nastává jen při míjení s jíným psem a v případě že se jim nedovolí se očuchat ... i když ona začne tak hodně štěkat tak když je k sobě pustíme tak ona je hned zase ta co jde na záda nechá se očuchat a vše v poho... těžko lidem vysvětluji že nini zlá a trochu mi trápí proč si to takhle zakódovala..
No a seštěkává malé děti... nikdy jí dítě neublížilo (byl jsem se štěňaty v kontaktu od jejich narození a malé děti k nim přístup neměli... nebo o tom nevím) a když vlétě přijeli příbuzní s dětmi (6 a 9 let) tak betty na zahradě i v domě z nich měla strach stažený ocas a prchala před nimi... na ně neštěkala... ale zase z nich byla vystrašená... když na ně štěka a i na ty psy tak vocesem vrtí což mi dává najevo že to nemyslí agresivně ale nevím.. Myslíte že někdo víte co by mohlo být příčinou a jak jí toho zbavit? Asi především to štěkání na psy... jakmile vidím děti tak betty vedu na krátko a nemá šanci na ně "vyjet"... a mám klid


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štěkání na psy a děti...
PříspěvekNapsal: úte 04. říj. 2011 07:43 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Dělá si co chce. Protože může.
Tohle je na delší povídání, telefonní č. je nahoře.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!