Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 15:57
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mimo domov nezvládám svého psa
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp. 2011 10:52 
Offline

Registrován: stř 24. srp. 2011 10:07
Příspěvky: 2
Bydliště: Francie
Mám 13-ti měs fenku křížence (matka doga/stafford, otec doga/ohař). Donedávna miláček.Teď ji ale nepoznávám. Venku je nesmyslně ostražitá, na procházce (na vodítku) vyjíždí po psech, když ji někde uvážu, tak běda cizímu (člověku), kdo by chtěl projít kolem. Nebudu tady pět chválu na to, jak dobře se chová doma, když venku je to spratek. Pro dokreslení jen tolik, že víc než půlroku jsme mimo ČR.Tzn. že jsme trochu v izolaci. Velký problém nastal asi před měsícem (a pořád trvá), kdy jsme se přestěhovali do domu s velikou oplocenou zahradou, kterou ale sdílíme s majiteli, kteří vlastní 9ti letou fenku belg. ovčáka. Nic netuše jsme nechali naši psici na pozemku, nic jsme neřešili. Pár dnů nic, pak ale Letti po ní vyjela jednou, podruhé a potřetí ji už tahala ucho, než se mi ji podařilo odehnat. Majitelé nás požádali, abychom ji nikdy nepouštěli na pozemku na volno, že se jí bojí i oni. Takže to respektujeme.
Rovněž jindy tak úžasné vycházky do lesa plné pohody se staly stresem: přijde? nepřijde? kvičí Letti nebo srna?
Teď nevím, co dál. Moje obavy jak bude reagovat na okolí se určitě přenášejí i na ni, ale já si zkrátka nemůžu pomoct.
Jestli mi poradíte, že se mám napřed uklidnit já, tak děkuji předem, nic jiného si nepřeju. Jistou polehčující okolností by pro ni mohlo být, že bude hárat (ne omluvou). Přála bych si nějakou radu, odkud začít toto klubko problémů rozmotávat, odkud to vzít. Zatím opravdu nemůžu jet do Čech a chci začít něco dělat. Děkuji všem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mimo domov nezvládám svého psa
PříspěvekNapsal: ned 04. zář. 2011 08:38 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Odpovědi jsou podrobně popsané v knihách, které jsem napsal. Jsou tři a na pokračování.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!