Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je pon 28. lis. 2022 13:34
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


© Rudolf Desenský - psí poradna - Podmínky pro užívání

Čtěte pozorně!
Svým přístupem na „© Rudolf Desenský - psí poradna“ souhlasíte s následujícími podmínkami :

1. Tato internetová psí poradna je soukromým majetkem Rudolfa Desenského a veškeré texty v ní podléhají zákonům o autorských právech. Bez písemného souhlasu autora textu není dovoleno tento text ani jeho části nebo fotografie šířit kdekoli mimo tuto psí poradnu.

2. Psí poradna je úzce tématická. Poskytuje prostor výhradně k řešení otázek kolem psů a neslouží jako chatovací nebo diskusní fórum. Nebudou zde tolerovány příspěvky týkající se jiných témat, než jsou psi. Zejména zde nebude tolerováno nepřátelství, provokace, osočování, zastrašování, nenávist, pomluvy, urážky, osobní útoky, hádky, vzájemná agrese, upírání náboženství nebo víry, xenofobie a rasizmus. Poradna je přístupná všem bez rozdílu věku, tedy i mladistvým a dětem, z toho důvodu vám psaní textů hanlivých, neslušných, nemravných, vulgárních, násilných, sexuálně orientovaných nebo jiných materiálů, které mohou porušovat zákony, může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z poradny (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). Nebude zde tolerováno ani znevažování nebo maření práce druhých.

3. Nebude tolerována propagace používání donucovacích pomůcek typu elektrický nebo ostnatý obojek, případně jakákoli forma násilných metodik výchovy psů jako je bití, vyvěšování nebo jiné ukázňování hrubými metodami.

4. Než napíšete svůj první příspěvek, seznamte se nejprve s častými otázkami FAQ. Pro zachování přehlednosti poradny se pomocí tlačítka „Hledat“ nejdříve přesvědčte, zda váš problém již nebyl řešen. Opakující se dotazy budou bez varování smazány. Ne každá „rada“ je zde vítána. Zdržte se pomoci za každou cenu. Máte-li pocit, že Vašemu psu Vaše metoda pomohla, nemusí to tak být, pokud nemáte dostatek zkušeností a jedná se o jiného psa. Zároveň ne všechny rady tady napsané pasují právě na vašeho psa, zvláště pak rady týkající se agresivního nebo strachového chování.

5. V tématické části poradny jsou okruhy jednotlivých otázek řazeny do samostatných poraden, kde nebudou tolerovány příspěvky netýkající se daného tématu, tyto budou přesunuty nebo odstraněny. Máte-li více různých problémů, neřešte je všechny v jednom tématu – téma se tak stává nepřehledným. Za opakované psaní příspěvků mimo téma bude jeho autoru znemožněn přístup na „© Rudolf Desenský – psí poradna“. Názvy témat volte věcně a co nejpřesněji, vyvarujte se názvů jako „máme problém“, „pomoc“, „nevíme co s tím“ nebo „poradíte…“. Popište co nejpřesněji a stručně, co máte za problém, kdy se vyskytl, co jste předtím dělali, jak jste jej řešili, jakého a jak starého máte psa a podobně. Čím věcnější informace poskytnete, tím přesnější může být odpověď. Dotazy pro odborné rady prostřednictvím SZ (soukromé zprávy) nebudou akceptovány.

6. Není dovoleno bez předchozí domluvy s administrátorem vkládat žádné odkazy na jiné než vlastní internetové stránky.

7. Není dovolena žádná forma spamování této poradny např. opakovanými stejnými texty, texty mimo dané téma, dvěma a více příspěvky přímo za sebou apod. Psaní velkými písmeny, několik vykřičníků za sebou a další podobné zvýrazňování bude považováno za křičení a rovněž nebude tolerováno. Opakované zvýrazňování, nebo jakákoli forma vynucování si odpovědí bude považována za agresi a tomuto uživateli bude znemožněn další přístup na psí poradnu. Vyhrazuji si však právo psát své příspěvky odlišnou barvou i jinak je zvýrazňovat.

8. Administrátoři a moderátoři této poradny si vyhrazují možnost kdykoli bez předchozího upozornění opravit, přesunout nebo vyřadit příspěvky, případně i celá vlákna, kdykoli zjistí, že odporují těmto registračním podmínkám. Všechny příspěvky v této poradně vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů nebo moderátorů, a proto za ně nemohou být zodpovědní.

9. Souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení, nemohou být webmaster, administrátor ani moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována. Systém této poradny používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro poslání nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

10. Pokud nesouhlasíte s těmito registračními podmínkami, neprodleně opusťte „© Rudolf Desenský - psí poradna“, nevstupujte na ni a nepoužívejte ji. Kliknutím na Registraci souhlasíte s celým textem registračních podmínek a budete vázáni jejich dodržováním.


Majitel této psí poradny si vyhrazuje právo změn registračních podmínek, o kterých budete zřetelně informováni.


Pozn.:
z několika mailových serverů, například gmail.com chodilo na náš server mnohem více spamových a fiktivních registrací než reálných, proto jsem byl nucen tento server znepřístupnit a není tak možné se odtud registrovat. Zobrazí-li se vám informace, že je vaše e-mailová adresa zabanovaná, je třeba se registrovat z jiné mailové adresy, nebo zažádat o registraci prostřednictvím e-mailu administrátorovi.Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.czNa Vlčárech krmíme těmito krmivyPsí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!