Kontakty - © Rudolf Desenský - psycholog psů

Rudolf Desenský
Já s vlčicí jénem Wah Ya
Praktik v oboru psychologie,
behaviorismu a poruch chování psů
se specializací na výuku lidí v komunikaci se psy
Přejít na obsah

Kontakty

desensky (zavináč) psycholog-psu.com
Než mi pošlete e-mail s dotazem,  podívejte se nejprve do mé Psí poradny na tomto webu, zda jsem tam na stejnou otázku již někomu odpověděl. Na 90% vašich dotazů jsem v poradně už před lety odepisoval, často i několikrát.
Buďte struční. Jsem pejskař, ne sektretářka. Chci být venku se svými psy, ne u počítače a celé dny neustále něco číst.
Vzhledem k počtu mailů, které mi chodí, nemám čas všechny ani číst, natož na ně odpovídat. Proto je lepší mi v určenou dobu volat.
• Na dlouhé maily nemám čas. Nedělal bych celé dny nic jiného, než četl maily.
• Vypisujte předmět zprávy česky (slovensky), jinak se ke mně mail vůbec nedostane.
• NEPIŠTE  SE ZAPNUTÝM CAPS-LOCKEM.
Pište s interpunkcí, nejlépe i s diakritikou.
Všechno, co byť jen připomíná spam, se nenávratně smaže ještě před doručením.
• Zprávy bez předmětu se mi do pošty ani nedostanou.


+420 77 80 40 174 Volejte v pracovní dny mezi 9. a 10. hodinou dopoledne, kdy mám vymezený čas na váš tel. hovor a zpravidla bývám u svého diáře. V jinou dobu u diáře nejsem.
Mimo určenou dobu volejte jen v naléhavých a neodkladných případech.
• Jestliže vám nezvednu telefon hned, buďte trpěliví. Buď mám na uchu druhý telefon, nebo pracuji s nějakým psem a ten má u mne přednost. Nechte to déle zvonit, nebo zavolejte později.
Pokud se mi nedovoláte celý den, znamená to, že jsem na nějakém semináři,  na pracovní cestě, věnuji se léčení psů, kdy nechci být rušen, atd. Potom zavolejte v určenou dobu následující pracovní den.
• Do kotců se psy si mobil nenosím, nebo ho během případného zazvonění odhazuji ven z kotce.
Jsem-li za volantem, hovor vám odmítnu. Voláte mi totiž na stejný mobil, na kterém mám navigaci a zároveň se potřebuji věnovat řízení.
• Neposílejte mi prosím SMS s dotazy, na textovky neodpovídám, potřebuji mít volné ruce.
• Když se mi dovoláte, než začnete větou "už jsem vám před ... volal...", berte v potaz, že mám denně desítky telefonátů!, tudíž si nemohu pamatovat ani ty, které byly před dvěma hodinami, když tedy nejde o utracení problémového psa.

Bankovní spojení: ČSOB

Číslo účtu: 175744036 / 0300
IBAN: CZ4703000000000175744036
BIC (swiftová adresa) ČSOB - CEKOCZPP

Poštovní adresa:
Rudolf Desenský
Brloh 53
39701 Písek


Mapa a popis cesty k nám

Věřte, že jste-li odkudkoli z Evropy, nemáte to za mnou daleko

Kraj: Jihočeský
Okres: 39701 Písek
Obec:  Brloh 53, Drhovle

Místo: Vlčáry - areál se sruby přímo vedle kamionového odpočívadla na silnici I/4 na trase Praha - Strakonice.

Čtěte opravdu pozorně:
Od Prahy sjedete z dálnice D4 na Exitu 84, po 600 metrech minete modrou čerpací stanici RoBiN OIL a za ní je po dva a půl kilometrech také po pravé straně dlouhé kamionové odpočívadlo. Za dřevěným plotem podél odpočívadla je velký areál s dřevěnými sruby, tam jsme my a naši psi. Na brance je poštovní schránka s číslem 53 a zvonek. Od Strakonic jsme po levé straně cca 1km za čerpací stanicí EGIDA Brusy. V obci Brloh nás nehledejte, jsme odtamtud zhruba 1km přes kopec a nevede k nám žádná příjezdová cesta typu "zkratka". V každém případě si nezapomeňte s sebou mobil, občas se hodí.

Buďte ohleduplní a nevozte mi sem psy s nějakou chorobou a jakýmikoli parazity. Argument, že "pes blechy nemá, jenom se drbe", mým psům jaksi nestačí. Běžných parazitů je včetně vnitřních kolem sto šedesáti, proto je lepší mít psa proti nim něčím chráněného. Vy si zderatizujete psa za pár stovek, když mi sem však něco speciálního dovezete, nejenže bude stát deratizace mého psince několik tisíc. Jeden jediný pes sem přinesl psí vši a dravčíky, následné odparazitování celých Vlčár stálo bezmála 40 tisíc!!!. Přípravky, jako je například Frontline, na většinu parazitů nefungují. Co nejlépe s sebou a další nápovědy najdete na stránce Free soboty.
Elektrické ani ostnaté obojky neuznávám, tak nám je sem na psech nevozte. Široký kožený, nestahovací, dobře utažený obojek je mnohem lepší.
GPS:
N 49°19.23763', E 14°1.67650'
49°19'14.258"N, 14°1'40.590"E
49.3206272N, 14.0279417E

Potřebujete-li poradit s konkrétním problémem vašeho psa, vstupte přímo do mé Psí poradny, nebo mi zavolejte. Jestliže mi napíšete, nemusím vám odpovědět tak brzy, jak byste chtěli, proto je lepší zavolat, nejlépe v hodinu uvedenou výše.
Pokud byste chtěli přijet, zavolejte ve vyhrazený čas, kdy bývám u svého diáře a navrhněte termín vaší návštěvy na nějaký pracovní den.
Na víkend je možno dohodnout pouze kolektivní akce domluvené nejméně kvartál předem, během letní sezóny minimálně půl roku předem. Detailní podmínky sdělím mailem.

Jsem autorem několika knižních publikací z mé praxe
První kniha mi vyšla v r. 2008. Druhá v r. 2010, třetí vydali v r. 2011
v r. 2009 jsem vydal DVD a doplnil první z knih o praktické ukázky.
Nová reedice první knihy vyšla v r. 2016, podrobnosti zde.

 
V těchto knihách najdete mnoho odpovědí na otázky ohledně srozumitelné komunikace se psy.Nákupem po kliknutí na tento link přispějete na pejsky v Mikroazylu

Prozdravi.cz


Návrat na obsah